clickair: Zamroź swoją cenę biletu

29 kwietnia 2009 18:18
10 komentarzy
Reklama

Pasażerowie hiszpańskich tanich linii lotniczych clickair mogą zagwarantować sobie cenę biletu na 24 lub 72 godziny przed jego zakupem. Nowa płatna usługa, Lock your fare, zapewnia zamrożenie każdej ceny biletu na stronie internetowej przewoźnika. Pod warunkiem, że podróż rozpoczniemy przynajmniej za dwa tygodnie lub później.

Za 2 euro od pasażera cena biletu może zostać zablokowana na 24 godziny, a za 5 euro zagwarantujemy sobie zablokowanie ceny biletu aż na 72 godziny. Przedstawiciele przewoźnika zapewniają, że nowy serwis zapewni pasażerom "bezstresowe sprawdzenie wszelkich dostępnych alternatyw podróży, gdyż cena biletu clickair pozostanie niezmienna przez zarezerwowany okres zamrożenia".

Jeśli 24 godziny okaże się zbyt krótkim okresem na podjęcie ostatecznej decyzji, pasażer może przedłużyć cenę gwarantowaną o kolejne 24 godziny. Oczywiście płacąc po raz kolejny odpowiednią stawkę. Za każdym razem pasażer otrzyma informację wysłaną na adres mailowy podany podczas rezerwacji na 4 godziny przed zakończeniem okresu ochronnego o dokładnym czasie zakończenia tego okresu.

Marcin Jędrzejczak
Reklama
W tym temacie przeczytasz
Brak wiadomości
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_heh 2009-04-30 11:54   
gosc_heh - Profil gosc_heh
a jak cena w międzyczasie spadnie?;)
marqoos_pl 2009-04-29 20:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
uważam, że to dobry pomysł... z pewnością znajdą się chętni na taką usługę... a MOL'a rzeczywiście musi skręcać, że on tego jeszcze nie ma...
humbak 2009-04-29 20:10   
humbak - Profil humbak
No to w takim razie pionierami byli marketingowcy naszego kochanego CeZero. :o)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama