×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Duty Free World i United zmieniają zakupy w locie


Linia United rezygnuje ze sprzedaży pokładowej towarów duty free. W zamian firma Duty Free World, która jest dostawcą tej usługi dla przewoźnika, uruchomi dla pasażerów możliwość zakupy produktów online.


United przestanie proponować pasażerom zakupy duty free w trakcie lotu od 31 marca. Przewoźnik tłumaczy tę decyzję spadającymi wpływami z tej działalności. To skutek tego, że pokładowy sklep nie może konkurować ze znacznie lepiej zaopatrzonymi sklepami duty free na lotniskach. 

Duty Free World, które jest operatorem wolnocłowej sprzedaży dla United, nie zamierza jednak zawieszać współpracy. Firma uruchomi sprzedaż online, w której asortyment będzie tak samo szeroki jak w sklepach lotniskowych, czyli szerszy w porównaniu do tego, co było sprzedawane na pokładach. 

Pasażerowie będą kierowani do sklepu internetowego poprzez stronę United. Jak podkreśla Duty Free World, dla przewoźnika to bardzo dobre rozwiązanie, bo nadal będzie pobierał prowizję - podobnie jak ma to miejsce w przypadku sprzedaży pokładowej. Zakupy będą następnie dostarczane do pasażerów w ich domach lub pod inny adres. 

Jak podkreśla Duty Free World, to pierwszy tego typu program sprzedaży online w segmencie duty freegość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie