×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe trasy Norwegiana do Stanów


Linia Norwegian uruchomi już tego lata 10 nowych tras z Wielkiej Brytanii i Irlandii do Stanów Zjednoczonych. Będą one obsługiwane nowymi boeingami 737 MAX, których Norwegian będzie pierwszym użytkownikiem.


Przewoźnik uruchomi trzy nowe trasy z Edynburga (do Stewart International, Providence i Bradley International), dwie z Belfastu (do Stewart i Providence - będą to pierwsze połączenia transatlantyckie ze stolicy Irlandii Północnej), po dwie z Dublina i Shannon (do Stewart i Providence) oraz jedną z Cork (do Providence - pierwsza trasa transatlantycka z tego miasta). 

Wszystkie trzy amerykańskie miasta znajdują się na północno-wschodnim wybrzeżu kraju. Lotnisko Providence znajduje się w stanie Rhode Island (niecałe 70 km na południe od Bostonu), a Stewart w stanie Nowy Jork (ok. 60 km na północ od Manhattanu). Z kolei port Bradley leży w stanie Connecticut niemal dokładnie w połowie drogi między Bostonem a Nowym Jorkiem.

Prezes linii Norwegian niedawno zapowiedział, że Stewart i Providence będą pierwszymi amerykańskimi bazami spółkigość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie