UIA wprowadza płatny wybór miejsc

21 lutego 2017 11:15
2 komentarze
Od 20 lutego 2017 roku linie lotnicze Ukraine International Airlines wprowadziły płatny wybór miejsc w samolocie na podróże od 15 marca 2017 roku. Wybór miejsca jest dostępny na wszystkich lotach obsługiwanych przez UIA na co najmniej 48 godzin przed odlotem.
Reklama

Koszt miejsca uzależniony jest od wybranego fotela oraz rejsu. Za dodatkową opłatą pasażerowie będą mogli teraz zarezerwować swoje ulubione miejsce na wszystkich rejsach ukraińskiego przewoźnika.

Oferowane przez UIA opłaty w samolocie to :

  • na połączeniach dalekodystansowych z Kijowa do Bangkoku, Pekinu, Nowego Jorku i Kolombo za fotel w wyjściu awaryjnym - 25 USD a za każdy inny wybrany fotel - 10 USD.
  • z Ukrainy to wszystkich portów krótkodystansowych (m.in. do/z Warszawy) obsługiwanych przez UIA za fotel w wyjściu awaryjnym opłata wynosi 10 EUR a każde inne wybrane miejsce 5 EUR.
Wybór fotela w Klasie Business i Premium w samolocie UIA, jak również dla posiadaczy kart Premium programu Panorama pozostaje bezpłatny. Podróżni, którzy nie chcą skorzystać z nowej płatnej opcji, będą mogli wybrać bezpłatnie swoje miejsce w samolocie na 24 godziny przed planowaną godziną wylotu podczas odprawy.uia
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

Kelo 2017-02-21 20:58   
Kelo - Profil Kelo
gość_a0c33: Były rozmowy ale się skończyły, słowa klucz: bieda tam, bieda tu, niedobry Wizzar, ŚlusnkAirport, Janusz leci zwiedzać po cenie, Antoszczuk leci do pracy po cenie. Jakie rozwiązanie?: czekać, aż Michael z Francy pomoże i odpali Ukrainę, tylko wielki wódz z Irlandii jest w stanie z Węgrami zawalczyć ceną. Minus taki, że dodatkowego przewoźnika nie będzie, prędzej Białoruś czy Rosja.
gość_a0c33 2017-02-21 16:56   
gość_a0c33 - Profil gość_a0c33
Wiadomo kiedy UIA zawita do Krakowa? Podobno jakieś rozmowy były prowadzone z tym przewoźnikiem.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy