×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA wprowadza płatny wybór miejsc


Od 20 lutego 2017 roku linie lotnicze Ukraine International Airlines wprowadziły płatny wybór miejsc w samolocie na podróże od 15 marca 2017 roku. Wybór miejsca jest dostępny na wszystkich lotach obsługiwanych przez UIA na co najmniej 48 godzin przed odlotem.


Koszt miejsca uzależniony jest od wybranego fotela oraz rejsu. Za dodatkową opłatą pasażerowie będą mogli teraz zarezerwować swoje ulubione miejsce na wszystkich rejsach ukraińskiego przewoźnika.

Oferowane przez UIA opłaty w samolocie to :

  • na połączeniach dalekodystansowych z Kijowa do Bangkoku, Pekinu, Nowego Jorku i Kolombo za fotel w wyjściu awaryjnym - 25 USD a za każdy inny wybrany fotel - 10 USD.
  • z Ukrainy to wszystkich portów krótkodystansowych (m.in. do/z Warszawy) obsługiwanych przez UIA za fotel w wyjściu awaryjnym opłata wynosi 10 EUR a każde inne wybrane miejsce 5 EUR.
Wybór fotela w Klasie Business i Premium w samolocie UIA, jak również dla posiadaczy kart Premium programu Panorama pozostaje bezpłatny. Podróżni, którzy nie chcą skorzystać z nowej płatnej opcji, będą mogli wybrać bezpłatnie swoje miejsce w samolocie na 24 godziny przed planowaną godziną wylotu podczas odprawy.uia
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie