×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sztuka na lotnisku w Hamburgu


Port lotniczy w Hamburgu otworzył lotniskową galerię sztuki wraz ze sklepem.


W galerii sztuki o powierzchni 130 m kw. pasażerowie mogą zapoznać się z eksponatami oraz wyrobami rękodzieła niemieckich oraz międzynarodowych artystów. Arte Gallery położona jest w strefie Airport Plaza, a otwarcie sklepu działającego przy galerii, które miało miejsce 7 lutego, uświetnione zostało prywatną wystawą dla zaproszonych gości. 

- Otwarciem Arte Gallery rozszerzamy zakres możliwych zakupów na lotnisku w Hamburgu i otwieramy rynek dla nowej grupy osób zainteresowanej zakupami. Po raz pierwszy gościmy galerię sztuki na hamburskim lotnisku. Najem jest korzystny dla obu stron. Prace Arte Gallery prezentowane są w gwarnym i niezwykłym otoczeniu. W tym samym czasie Arte Gallery wzbogaca atmosferę lotniska dając pasażerom i odwiedzającym szansę na na poznanie prac artystycznych w międzynarodowym środowisku - powiedział Lutz Deubel, dyrektor centralnego zarządu portu lotniczego w Hamburgu.

Kurator wystawy, Anaisio Guedes, osobiście wybrał prezentowane prace artystyczne.

- Wystawiam tylko prace, które sam bym kupił. Bardzo cenię wystawianie prac, które można kupić w rozsądnej cenie. Celem mojej wystawy jest uczynić sztukę mobilną i dostępną dla każdego - wyjaśnił Guedes. 

Ceny prac artystycznych przedstawionych na wystawie wahają się od 99 do 1000 euro. W galerii można kupić obrazy hamburskich malarzy Susanne Wind oraz U.C. Kutter, jak również prace hamburskiego rzeźbiarza Johannesa Koetza.

Wystawa Arte Gallery zaplanowana jest do maja 2017 r.

fot. Flughafen Hamburggość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie