×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ekspansja Ryanaira w Izraelu


Ryanair uruchomi w sezonie zimowym 14 zupełnie nowych tras z Izraela: sześć z lotniska w Tel Awiwie i osiem z kurortu Ejlat na południu kraju. Połowa z tych tras będzie łączyła te miasta z Polską.


W sezonie zimowym przewoźnik poleci z Tel Awiwu do Baden-Baden, Gdańska, Krakowa, Poznania, Wrocławia (po dwa razy tygodniowo) i Mediolanu-Bergamo (cztery razy w tygodniu). Ryanair utrzyma także na zimę startujące już w marcu loty z Pafos na Cyprze do Tel Awiwu z niezmienną częstotliwością raz dziennie. 

Z kolei z Ejlatu linia uruchomi nowe trasy do Baden-Baden, Berlina, Brukseli-Charleroi, Hahn, Gdańska, Mediolanu-Bergamo, Poznania i Modlina - wszystkie będą obsługiwane po dwa razy tygodniowo. Linia zapowiedziała też utrzymanie na zimę obecnie oferowanych lotów do Bratysławy, Budapesztu, Krakowa i Kowna. 

O ekspansji Ryanaira na trasach między Polską a Izraelem pisaliśmy już wczoraj.

Rozwój siatki połączeń z Izraela to efekt hojnych zachęt w formie dopłat ze strony lokalnego ministerstwa turystyki. Izraelscy politycy rozważają też zmianę przepisów, która umożliwiłaby zagranicznym liniom tworzenie baz w tym kraju. Ryanair wyraził już zainteresowanie ulokowaniem samolotów na obydwu lotniskach.gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie