×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Chopina: Zmiana na stanowisku rzecznika


Przemysław Przybylski został nagle zwolniony ze stanowiska rzecznika prasowego Lotniska Chopina. Na tym stanowisku pracował od września 2011 r. Zastąpił go Cezary Pytlos, były dziennikarz  "Dziennika Gazety Prawnej".Przybylski poinformował o zwolnieniu za pośrednictwem Facebooka, dodając, że nie dostał od byłego już pracodawcy szansy na pożegnanie się z dziennikarzami i współpracownikami w inny sposób. Zarządzający lotniskiem PPL nie wydał oficjalnego komunikatu. Zwolnienie było natychmiastowe. 

Chcę serdecznie podziękować wszystkim koleżankom i kolegom, z którymi miałem zaszczyt współpracować przez ponad sześć lat pracy na lotnisku. Myślę tu o wszystkich osobach z Portów Lotniczych (także tych, które odeszły w 2014 r. w ramach Programu Dobrowolnych Odejść), jak również wszystkich innych instytucji, firm i służb, z którymi zetknął mnie los - napisał Przybylski za pośrednictwem portalu Facebook.  

Przybylski był powszechnie doceniany w branży lotniczej jako jeden z najlepszych rzeczników prasowych. Był m.in. twórcą sukcesu Lotnisku Chopina w mediach społecznościowych - profile lotniska w serwisach Facebook i Twitter należą do najpopularniejszych i najbardziej docenianych w Europie. Przybylski angażował się też w działania społeczności spotterów i fanów lotnictwa.

Pełniącym obowiązki rzecznika prasowego został Cezary Pytlos, były dziennikarz "Dziennika Gazety Prawnej", który zajmował się m.in. tematyką lotniczą. Jak wynika z jego biogramu na stronie wydawnictwa Infor, Pytlos ma 36 lat, jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w "Pulsie Biznesu", współpracował też z "Rzeczpospolitą", "Wprostem" i "Ozonem". 

Pytlos od kilku tygodni pracował w PPL w dziale marketingu i PR, którego nowym szefem od kilku miesięcy jest Piotr Sieńko. 
gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie