Aplikacja Ryanaira najlepiej oceniana w Europie

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
11 stycznia 2017 08:20
Aplikacja mobilna Ryanair została oceniona przez użytkowników jako najlepsza aplikacja oferowana przez linie lotnicze w Europie.
Reklama
Średnia ocena aplikacji to 4,5/5 - użytkownicy systemu iOS ocenili ją na 4,6 na 5 punktów, a użytkownicy systemu Android na 4,3 na 5 punktów. W Irlandii aplikacja zdobyła 5 punktów na możliwych 5.

Wraz z wysokimi ocenami, wzrosło też używanie aplikacji - zaktualizowana aplikacja mobilna Ryanair odnotowała 70-proc. wzrostu odwiedzin w grudniu oraz 17 mln pobrań na systemy iOS oraz Android. Jak informuje irlandzki przewoźnik, że klienci linii coraz częściej też dokonują rezerwacji przy użyciu urządzeń mobilnych.

Aplikacja Ryanair umożliwia sprawdzenie informacji o locie, zapisanie dokumentów podróżnych, rezerwację lotów i miejsc na pokładzie, rezerwację hoteli, wynajem samochodów oraz odprawę online. Sama aplikacja dostępna jest w ośmiu językach, w tym w języku polskim.

- Ciągle poprawiamy naszą aplikację mobilną i cieszymy się, że klientom podobają się nasze aktualizacje i ekscytujące nowe funkcje. Wizyty poprzez aplikację wzrosły o 70 proc. podczas okresu świątecznego i od pewnego czasu liczba odwiedzin naszej strony z urządzeń mobilnych przekracza liczbę odwiedzin dokonywanych przy użyciu komputera, dlatego właśnie tworzymy nowe funkcje cyfrowe mając w pierwszej kolejności na uwadze urządzenia mobilne - powiedział dyrektor marketingu Ryanair, Kenny Jacobs.

fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N