×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rampur single-malt w Delhi Duty Free


Grupa Delhi Duty Free Services (DDFS) wprowadziła do sprzedaży na lotnisku w Delhi indyjskie whisky typu single malt Rampur.Ceniona przez koneserów Rampur Indian single-malt whisky wytwarzana jest w najstarszej w Indiach, działającej od 1943 roku gorzelni, położonej u stóp Himalajów, w tradycyjnych miedzianych destylatorach. Zakłady należą do jednego z największych indyjskich koncernów spirytusowych Radico Khaitan. 

Dzięki Delhi Duty Free Services (DDFS), whisky dostępna jest w sprzedaży duty-free w terminalu trzecim portu lotniczego Delhi Indira Gandhi International Airport. 

- Ekskluzywność rządzi sklepami duty-free w Delhi i zawsze mamy świadomość zmieniających się gustów i wyborów naszych podróżnych. Jesteśmy bardzo dumni mogąc wprowadzić tę indyjską markę single-malt. Jest to specjalne uczucie wiedzieć, że jedynie my w Indiach mamy ten produkt. Jestem przekonany, że ta nowa marka w naszej ofercie okaże się wielkim sukcesem - powiedział szef marketingu DDFS, Abhijit Das.

fot. Radico Khaitangość_adf7c - Profil
gość_adf7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie