×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa zaoferuje pasażerom karty SIM


Niemiecki przewoźnik wprowadził do sprzedaży internetowej karty SIM z atrakcyjnymi pakietami danych. Od 1 marca 2017 r. karty będą dostępne również w sprzedaży pokładowej.


Pasażerowie mogą kupić kartę SIM w sklepie internetowym przewoźnika. Karta kosztuje 29 euro, z czego 10 euro to cena samej karty, a 19 euro to początkowa opłata do wykorzystania na transfer danych i rozmowy. 

Przewoźnik zapewnia, że dzięki karcie SIM rozmowy i połączenia z internetem z zagranicy mogą być nawet o 80 proc. tańsze niż w tradycyjnych taryfach operatorów komórkowych.

Podstawowe pakiety, które oferuje Lufthansa Mobile, to 500 MB danych za 9,90 euro lub 1 GB za 14,90 euro. Obydwa pakiety są ważne przez 30 dni. 

Dla połączeń międzykontynentalnych ceny połączeń telefonicznych i internetowych wahają się w zależności od kraju, ale dla najpopularniejszych krajów (np. Stanów Zjednoczonych) stawki zaczynają się od 10 centów za minutę lub megabajt.gość_abd20 - Profil
gość_abd20
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie