×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zurich: Dom handlowy Jelmoli pojawi się na lotnisku


Jeden z najbardziej znanych domów handlowych w Szwajcarii otworzy placówkę na lotnisko w Zurychu.Dla Jelmoli będzie to pierwsza inwestycja w branży travel retail. Oddziały domu handlowego powstaną w trzech miejscach lotniska: w shop-in-shop w strefie airside, w strefie Click & Collect położonej po stronie landside oraz w module Brands & Dialogue w powstającej strefie The Circle.

Jelmoli w strefie The Circle będzie funkcjonował w formie tradycyjnego domu handlowego o powierzchni 2 tys. m kw., co, jak zapewniają władze lotniska, będzie interesującą koncepcją dla pasażerów.

Prace budowlane konieczne do stworzenia The Circle trwają od stycznia 2015 r. Zakończenie inwestycji planowane jest na rok 2019. Przewidywany koszt stworzenia liczącego 180 tys. m kw. The Circle to 1,1 mld dolarów. Nowa przestrzeń ma odwzorowywać atmosferę międzynarodowej dzielnicy biznesowej z wydzielonymi siedmioma modułami: Brands & Dialogue, Hotels & Convention, Headquarters & Offices, Health & Beauty, Education & Knowledge, Counsel & Arts oraz Culture & Events.


fot. Jelmoli, Zurich Airportgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie