×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian wchodzi do Hanoweru i Dusseldorfu


Norweska linia zapowiedziała uruchomienie lotów z Dusseldorfu i Hanoweru do hiszpańskich kurortów od lata 2017 r. To wyzwanie rzucone liniom airberlin i Eurowings.Norwegian do tej pory nie był obecny na tych lotniskach. Przewoźnik zapowiedział uruchomienie pięciu nowych tras z Dusseldorfu: do Alicante (od 4 czerwca), Barcelony (od 27 marca), Malagi (od 1 maja), Palma de Mallorca (od 8 czerwca) i na Teneryfę (od 1 maja). Z kolei z Hanoweru przewoźnik poleci do Alicante (od 4 czerwca), Malagi (od 29 kwietnia) i Palma de Mallorca (od 10 czerwca).

Wszystkie loty będą wykonywane boeingami 737-800 ze 189 miejscami na pokładzie i wyposażonymi w dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego.

Częstotliwość lotów zależy od kierunku i waha się od dwóch do sześciu rejsów tygodniowo. Bilety są już w sprzedaży.

Do tej pory przewoźnik był obecny na czterech niemieckich lotniskach: Berlinie, Kolonii, Hamburgu i Monachium.

Nowe trasy Norwegiana to bezpośrednie wyzwanie rzucone airberlin - przewoźnik ten do tej pory specjalizował się w obsłudze ruchu wakacyjnego między Niemcami a Hiszpanią. Konkurencję odczuje także należąca do Lufthansa Group niskokosztowa linia Eurowings. 

airberlin zamierza oferować w szczycie sezonu letniego 2017 r. z Dusseldorfu do Alicante 30 lotów miesięcznie, do Barcelony - 60, do Malagi - 30, na Majorkę - aż 222, a na Teneryfę - 21. Przewoźnik z Hanoweru lata jedynie na Majorkę, oferując 21 połączeń miesięcznie. 

Poza airberlin i Eurowings z Dusseldorfu i Hanoweru do Hiszpanii latają także m.in. Condor, TUIFly i SunExpress.gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie