×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qantas: Dreamlinery z Melbourne do Los Angeles


Loty z miasta na południu Australii do światowej stolicy filmu od 15 grudnia 2017 r. będą obsługiwane boeingami 787-9. Dreamlinery zastąpią na tej trasie boeingi 747-400, a częstotliwość rejsów wzrośnie trzykrotnie. Boeingi 787-9 zabierające na pokład 236 pasażerów w trzyklasowej konfiguracji zastąpią boeingi 747, które obecnie są wykorzystywane na tej trasie. Loty będą wykonywane sześć razy w tygodniu. Oprócz tego Qantas z Melbourne do Los Angeles lata także codziennie airbusem A380. 

Mimo że Dreamlinery zastąpią 364-miejscowe Jumbo Jety, łączne oferowanie na tej trasie wzrośnie o ok. 1,4 tys. miejsc zważywszy, bo obecnie samoloty latają jedynie dwa razy w tygodniu. Dzięki zmianie rozkładu pasażerowie będą prawie codziennie mieli możliwość wybrania porannego bądź popołudniowego lotu z Melbourne. 

Jak wcześniej informowaliśmy, Qantas zapowiedział także uruchomienie bezpośredniej trasy z Perth do Londynu, która również będzie obsługiwana boeingami 787-9 Dreamliner. Będzie to pierwsza trasa uruchomiona specjalnie pod kątem nowej maszyny.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie