Ryanair otworzył centrum IT we Wrocławiu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
06 września 2016 11:20
Przewoźnik z Irlandii uruchomił we Wrocławiu centrum IT "Travel Labs Polska". Pracę znajdzie tam 120 osób, które będą się zajmować m.in. rozwijaniem strony internetowej i aplikacji mobilnej linii.
Reklama

- Ryanair na dobre zmienił podróże lotnicze w Europie - teraz chcemy zmienić podróżowanie online i dokonać chcemy tego w naszym ośrodku Travel Labs Polska we Wrocławiu, współczesnym centrum innowacji cyfrowych - ogłosił John Hurley, wiceprezes ds. technologicznych Ryanaira. - Szukamy najlepszych z najlepszych, osoby które doprowadzą proces podróży online do perfekcji. Czekamy na niezależne osoby, które nie tylko będą w stanie przewidzieć jak usprawnić ten proces, ale także będą chciały się tego podjąć.

Ryanair od kilku lat stawia na rozwój technologii mobilnej. Szef spółki, Michael O'Leary, ma ambicję dostarczania w ten sposób jeszcze większej liczby usług swoim klientom - od dojazdu na lotnisko i rezerwacji miejsc parkingowych po sprzedaż pokładową. Technologia mobilna ma odgrywać także ważną rolę w strategii linii w komunikacji z pasażerami.

Ryanair jest jedną z niewielu linii, które całkowicie samodzielnie budują technologię mobilną. easyJet, który jest uważany za jednego z najlepszych graczy pod tym względem, korzysta z usług firm zewnętrznych.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama