Nawałnica nad Warszawą. Lotnisko Chopina pod wodą

26 czerwca 2016 19:11
3 komentarze
Nad Warszawą przetoczyły się silne nawałnice. Ruch na największym Lotnisku Chopina przebiega obecnie z utrudnieniami m.in. doszło do zalania części terminala.
Reklama
- Z powodu ulewy na Lotnisku Chopina wystąpiły utrudnienia w ruchu samolotów. Możliwe opóźnienia w przylotach i odlotach. Przepraszamy za niedogodności - poinformowało lotnisko na Facebooku.


Wszystkie odprawy na lotnisku zostały przeniesione do nowego terminala (strefy A i B). Starsza część lotniska (strefy C, D, E) wskutek zalania jest obecnie nieczynna. Ulewne deszcze przebiły dach budynku i zalały terminale. Strefy C, D i E będą nieczynne najpewniej do końca dnia.


Po przejściu burzy ruch został już przywrócony, ale nadal wiele lotów jest opóźnionych. Niektóre rejsy są odwołane.


Utrudniony jest także dojazd na samo lotnisko. Częściowo zalana jest ul. 17 Stycznia. Przejazd utrudniają tam także powalone gałęzie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2016-06-29 09:48   
mietek - Profil mietek
W sumie ciekawe jak to możliwe, że nagle dach zaczął przeciekać? Przecież to nie pierwsza ulewa od kiedy ten budynek stoi. Więc albo jakieś problemy z wentylacją albo trzeba by ścigać budowniczego.
lysypiotr76 2016-06-27 17:05   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
I tak kolejny raz portal pasażer.com znów z tyłu . Ja o 16 wczoraj już napisałem o problemach lotniska w związku z burzą w Warszawie i że samoloty nie lądują . Portal po raz xx się nie wykazał .
gość_a4fd3 2016-06-26 21:40   
gość_a4fd3 - Profil gość_a4fd3
Ciekawe kto okienek wentylacji nie pozamykał...
Dyr Ilkow sie gubi... Jak nie "purchle i wysięki" na pasie przez co musiał zamknąć pas na długi czas a moze jak nadal bedzie gorąco to ...
To teraz zalany budynek... Ale ciagle twierdzi ze ma wszystko pod kontrola...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy