LOT leci do Seulu

22 czerwca 2016 07:48
43 komentarzy
To już oficjalne - polski przewoźnik rozpoczyna dziś (22.06) sprzedaż biletów na połączenie do Seulu. W serwisie Facebook pojawiły się już reklamy, a w systemie rezerwacyjnym możliwość wyboru tego miasta.
Reklama
Połączenie ruszy 17 października br. i obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu.
Wyloty z Warszawy będą odbywały się w poniedziałki, środy i soboty ok. godz. 14:40. Przylot do Seulu zaplanowano na godz. 8:15 rano następnego dnia.
C
eny biletów mają rozpoczynać się od 1599 zł.

- Koreańskie firmy zainwestowały w Polsce ponad 1,7 mld USD, a w całej Europie Środkowo-Wschodniej wielokrotnie więcej. Od dziś LOT gwarantuje najwygodniejszą podróż między Seulem a naszą częścią Europy, bez konieczności cofania się czy męczących przesiadek w dużych i zatłoczonych portach lotniczych Zachodniej Europy. Nasza oferta to oszczędność czasu, komfort i najwyższa jakość obsługi. Jesteśmy pewni, że docenią to zwłaszcza pasażerowie podróżujący biznesowo – mówi Rafał Milczarski, prezes zarządu LOT-u.

Polski przewoźnik plany uruchomienie połączenia do Seulu zapowiedział dokładnie rok temu 22 czerwca.

LOT jest pierwszym przewoźnikiem w Europie Środkowo-Wschodniej, który połączy Koreę Południową z tak dużą liczbą polskich i europejskich miast. Jednym z największych atutów bezpośredniego połączenia do Seulu jest maksymalnie krótki czas podróży nie tylko z Polski, ale także z innych krajów tego regionu. Z Warszawy rejs będzie trwał tylko nieco ponad 10 godzin.

- Uruchomienie bezpośrednich rejsów zawsze wyzwala potencjał w sektorze turystycznym. Jesteśmy pewni, że teraz wielu Polaków zdecyduje się odwiedzić Koreę Południową, choć wcześniej nie miało takich planów. Bardzo do tego zachęcam, bo nie bez powodu Seul nazywany jest miastem, które nigdy nie zasypia a sami Koreańczycy Włochami Azji! – mówi prezes LOT-u.

Rocznie na trasie Polska - Korea Południowa podróżuje około 30 tysięcy osób, a z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej ponad 350 tysięcy. Prognozy mówią o co najmniej 8% procentowym wzroście w kolejnym roku.

- Liczymy, że również mieszkańcy Korei, którzy nie znają jeszcze dobrze Polski, dzięki naszej ofercie zdecydują się nas odwiedzić i poznać. Jesteśmy bezpiecznym krajem, który ma koreańskim turystom wiele do zaoferowania. Jestem przekonany, że ich pozytywne doznania związane z Polską zaczną się już na pokładach naszych samolotów. Przypomnę, że rejsy do Seulu będą wykonywały wyłącznie Dreamlinery, a w menu znajdą się zarówno polskie jak i koreańskie specjały – dodaje Milczarski.

Specjalnie z myślą o pasażerach podróżujących na tej trasie LOT wprowadzi między innymi dedykowane dla tej trasy dania do menu, natomiast w systemie rozrywki pokładowej pojawią się koreańskie filmy, a cały system rozrywki pokładowej będzie dostępny w koreańskiej wersji językowej. Na pokładzie zawsze będzie znajdowała się osoba z personelu pokładowego mówiąca po koreańsku.
Tagi
lot seul

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e1905 2016-06-24 23:31   
gość_e1905 - Profil gość_e1905
@lysypiotr

W Warszawie jest wojna cenowa połączona z zajmowaniem pozycji startowych do podziału tortu po bankructwie LOT-u.

Wizz, Ryan, Air Canada Rouge [według normalnej logiki powinni polecieć do Krakowa lub na Ukrainę, ale być może Air Canada planuje stać się główną linia na trasie Wa-wa - Am. Północna]...

kidloco 2016-06-24 20:38   
kidloco - Profil kidloco
ciekawe po co do Seulu, jak nawet do Tokio nie jest w stanie wypełnić samolotów. W tym tygodniu WAW-NRT z 50 osobami leciał... Zero marketingu, zero code-sharów. Zawracanie głowy. Tokio nie dożyje roku, w styczniu zawieszą. A Seul - możliwe, że przy zerowej sprzedaży nawet nie będzie lotu inauguracyjnego.
lysypiotr76 2016-06-24 18:25   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
LOT planuje siatkę w Azji a tymczasem Ryanair chce od zimowego sezonu przenieść 8 tras z Modlina na lotnisko Chopina !!!!!!! zobacz link
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy