×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aegean zainaugorował połączenia z Krakowa do Aten


Dzisiaj (21.06) tradycyjnym salutem wodnym powitano nowego przewoźnika w Kraków Airport – linię lotniczą Aegean. 
Po czterech latach w ofercie Kraków Airport ponownie znalazło się połączenie do Aten. 

Największy grecki przewoźnik Aegean Airlines, został powitany na krakowskim lotnisku tradycyjnym salutem wodnym.

Wstęgę symbolicznie przecięli: p.o. prezesa Zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek oraz przedstawiciel linii lotniczej Aegean Detlev Geiser, Aegean Sales Manager.


- Aegean Airlines to drugi nowy przewoźnik w tym tygodniu, który rozpoczął rejsy z Kraków Airport. Po czteroletniej przerwie Ateny ponownie zagościły w siatce połączeń krakowskiego lotniska. Jesteśmy przekonani o potencjale połączenia zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w celach biznesowych - powiedział p.o. prezesa Zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek. 

W tym roku Grecja jest ulubionym wakacyjnym kierunkiem Polaków, dlatego cieszymy się z uruchomienia bezpośredniego połączenia z Krakowa do Aten. – powiedział Detlev Geiser, Aegean Sales Manager.


We wtorek wylot z Aten zaplanowano na 09:10, lądowanie w Krakowie na 10:35. Z Krakowa samolot wyleci o 11:20 i wyląduje o 14:50 czasu lokalnego w Atenach. 

W sobotę zaś odpowiednio: start z Aten o 9:10, lądowanie w Krakowie o 10:35 . Z Krakowa start zaplanowano na 11:20 i o 14:50 czasu lokalnego lądowanie w Atenach.

Fot. Kraków Airport

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie