×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Nowa trasa krajowa z Kijowa


12 lipca br. Ukraine International Airlines rozpoczną regularne połączenia lotnicze z Kijowa do Czerniowców - największego i najładniejszego miasta północnej Bukowiny położonego nad rzeką Prut. Połączenia realizowane będą codziennie.


Pasażerowie z Polski mogą skorzystać z rejsu wylatującego z Warszawy o 16.05, który ląduje w Kijowie o 18:35 (we wtorki, piątki i niedziele). Dalej, samolot z Kijowa wystartuje o godzinie 20:10 i wyląduje w Czerniowcach o 21:20. Rejs z Czerniowców zabierze pasażerów o godzinie 7:00, by wylądować w stolicy Ukrainy o godzinie 08:05 a pasażerów do Warszawy zabierze poranny samolot wylatujący z Kijowa o 9:30 (w poniedziałki, środy, czwartki i soboty). Rejsy do Czerniowców będą obsługiwane samolotem Embraer 145 z 49 miejscami na pokładzie. 

Miasto Czerniowce oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających. W zabudowie miasta widać wpływy polskie i rumuńskie, co nadaje mu specyficzny urok. Jest to polityczne i kulturalne centrum Bukowiny, położone blisko granicy z Rumunią i Mołdawią. Połączenie lotnicze UIA skróci czas podróży na Bukowinę, która do tej pory wiązała się z długą i męczącą jazdą samochodem lub pociągiem. Cena biletu powrotnego zaczyna się od 430 złotych. 

Przypomnijmy, że Ukraine International Airlines uruchomią z końcem czerwca połączenie z Gdańska do Iwano-Frankiwska (Stanisławowa) oraz z Warszawy do Winnicy. Rejsy do Gdańska będą wykonywane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty a z Warszawy do Winnicy w czwartki oraz niedziele. Ukraine International Airlines będą obsługiwały te połączenia samolotami Boeing 737 lub Embraer 190. 

Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 115 złotych do Winnicy oraz 123 zł do Iwano-Frankiwska w ofercie tylko z bagażem podręcznym.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie