W easyJet mecze Euro prawie na żywo

14 czerwca 2016 10:01
Pasażerowie podróżujący w ciągu najbliższego miesiąca samolotami linii easyJet otrzymają w powietrzu namiastkę piłkarskich emocji związanych z meczami Euro 2016. Piloci będą na żywo podawać wyniki gier.
Reklama
Informacje o wynikach najważniejszych spotkań będą wysyłane do samolotów z nadajników naziemnych. Wyniki rozgrywek będą transmitowane za pośrednictwem komunikatów systemu ACARS. Wiadomości będą przekazywane zainteresowanym pasażerom przez załogę samolotów.

Pasażerowie, którzy zechcą obejrzeć powtórki spotkań już po wylądowaniu i nie będą chcieli popsuć sobie tej przyjemności znajomością wyników, będą ostrzegani specjalnym komunikatem o zamiarze podania wyników aktualnych rozgrywek.

- Kibicom piłki nożnej z całej Europy - niezależnie od tego, czy udają się do Francji, czy też na urlop w inne miejsca w Europie - będziemy na bieżąco udostępniać aktualne wyniki spotkań piłkarskich. Nasza linia obsługuje większość z 24 krajów, których drużyny zakwalifikowały się do mistrzostw Europy i dzięki temu mamy doskonałe możliwości dostarczania załogom i pasażerom aktualnych informacji o wynikach meczów podczas futbolowej gorączki obejmującej całą Europę - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Will Facey, szef działu ds. eksploatacji sieci w firmie easyJet.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy