×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmiana na stanowisku prezesa w Rzeszowie?


Jak donosi portal "Rzeszów News", możliwa jest zmiana na stanowisku prezesa lotniska w Rzeszowie. Funkcję po Stanisławie Nowaku miałby objąć Michał Tabisz.


Według informacji, do których dotarł regionalny podkarpacki serwis, zmiana na stanowisku prezesa spółki zarządzającej portem lotniczym w Jasionce ma się dokonać na najbliższym posiedzeniu jej Rady Nadzorczej, które odbędzie się 15 czerwca br. Jej przewodniczący - Marian Krztoń - potwierdza termin, jednak odmawia jakiegokolwiek komentarza, twierdząc, że plan posiedzenia jest tajny, a jedynie efekty zostaną ogłoszone po jego zakończeniu.

Stanowisko Nowaka miałby objąć 37-letni Michał Tabisz. Obecnie jest on dyrektorem Departamentu Promocji i Współpracy w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim. Wcześniej pracował dla agencji PR-owej Weber Shandwick, a następnie przez trzy lata pełnił funkcję rzecznika prasowego Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu.

Z kolei obecny prezes lotniskowej spółki pełni tę funkcję od czasu jej powołania, a zatem od 2008 roku. gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie