×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann przebudował sklepy w Budapeszcie


Firma Gebr. Heinemann zakończyła przebudowę sklepów w strefie sterylnej lotniska w Budapeszcie. Dzięki modernizacji liczy na pobicie ubiegłorocznego rekordu sprzedaży.Już w zeszłym roku Heinemann zanotował wzrost sprzedaży szybszy niż przyrost liczby podróżnych. W tym roku, dzięki zakończeniu przebudowy przed szczytem sezonu letniego, liczy na nowy rekord. 

W ubiegłym roku obroty sklepów Heinemanna na budapesztańskim lotnisku sięgnęły 53 mln euro, a całej strefy handlowej portu lotniczego - 110 mln. Wynik Heinemanna był o 20 proc. lepszy niż w 2014 r., choć liczba pasażerów wzrosła tylko o 12,5 proc. 

Po przebudowie powierzchnia sklepów Heinemanna w części Sky Court lotniska w Budapeszcie wzrosła do 2,2 tys. m kw. Firma zarządza sklepem walk-through (przez którego pasażerowie muszą przejść w drodze do wyjść do samolotów), dwoma sklepami przy gate'ach, trzema wyspecjalizowanymi sklepami modowymi, salonem Victoria's Secret i sklepem z akcesoriami. 


Heinemann podkreśla, że po przebudowie nowy wygląd zyskają sklepy markowe Hugo Bossa, Longchamps, Mont Blanc i Tommy Hilfigera. Ważnym elementem strategii jest też sklep z akcesoriami w korzystnych cenach. 

- Poza prezentacją międzynarodowych marek, naszym celem jest stworzenie niezrównanej lokalnej atmosfery. Regionalne węgierskie produkty, takie jak marcepan Szamos, Pick Salami czy nalewka Zwack Unicum są bestsellerami. Nasza bardzo owocna współpraca z lotniskiem w Budapeszcie trwa od 1998 r. i cieszymy się na kolejny, nawet bardziej udany okres - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Raoul Spanger, dyrektor wykonawczy Gebr. Heinemann.

Heinemann to największy partner handlowy lotniska w Budapeszcie. Spółka łącznie ma na 78 lotniskach w 28 krajach ponad 300 sklepów. gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie