Emirates poleci częściej do Bangkoku

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
17 maja 2016 19:51
1 komentarz
Emirates planuje otwarcie siódmego w ciągu doby połączenia z Dubaju do Bangkoku. Dodatkowa rotacja wystartuje 1 lipca br.
Reklama

Dodatkowe loty będą realizowane przez samolot boeing B777-300ER. Pomogą one zaspokoić rosnące zapotrzebowanie pasażerów na tej trasie i umocnią pozycję Tajlandii jako popularnego kierunku biznesowego i turystycznego. Tym samym Bangkok stanie się, obok Kuwejtu i Dohy, jednym z najczęściej obsługiwanych kierunków w siatce połączeń Emirates.

Nowe połączenie uzupełni dotychczasowe cztery codzienne loty realizowane przez samoloty typu airbus A380 i dwa codzienne loty obsługiwane przez boeinga 777, zwiększając liczbę połączeń na trasie Dubaj-Bangkok do 49 tygodniowo i zapewniając dodatkowe oferowanie w postaci 2 520 miejsc i 134 ton cargo w obie strony, co jeszcze bardziej ułatwi podróż i handel między Tajlandią a miastami z globalnej siatki Emirates.

Pasażerów Emirates obsługuje wielonarodowy personel pokładowy, a posiłki przyrządzają dla nich najlepsi szefowie kuchni. Ponadto na pokładzie znajduje się wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice, który oferuje dostęp do 2,5 tysiąca kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, grami, audiobookami i muzyką, dzięki czemu od 11 lat z rzędu nagradzany jest tytułem najlepszego systemu rozrywki pokładowej w rankingu Skytrax.

Od 1 lipca br. nowy rejs nr EK350 z Dubaju będzie realizowany codziennie o 19:50 z lądowaniem na lotnisku Bangkok Suvarnabhumi International następnego dnia o 5:10*. Dogodna godzina wylotów umożliwi podróżującym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Bliskiego Wschodu wczesne przybycie do Bangkoku i tym samym zapewni im cały dzień na załatwienie spraw służbowych czy rekreację. Ponadto połączenie pozwoli na przesiadkę do wielu miast w regionie w ramach porozumienia code-share Emirates z Bangkok Airways.

Od 2 lipca lot powrotny nr EK351 z Bangkoku zaplanowano na 6:35 z lądowaniem w Dubaju o 9:50 tego samego dnia**. Umożliwi on dogodną podróż do wielu kierunków w Europie, takich jak Londyn, Frankfurt, Lizbona, Stambuł, Madryt czy Barcelona.


* Rozkład lotów od soboty do wtorku. Loty EK350 z Dubaju realizowane od środy do piątku zaplanowano na godzinę 19:50 z lądowaniem na lotnisku Suvarnabhumi International następnego dnia o 5:20.

** Rozkład lotów od niedzieli do środy. Loty EK351 z Suvarnabhumi International realizowane od czwartku do soboty zaplanowano na godzinę 6:45 z lądowaniem w Dubaju o 9:50.

fot. (okładka): Emirates

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_5ddb5 2016-06-07 17:19   
gość_5ddb5 - Profil gość_5ddb5
Ale jak się ma karty diners clubu w firmie to się miles 7 more zdobywa, a DC na emirates działa?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama