Emirates poleci częściej do Bangkoku

17 maja 2016 19:51
1 komentarz
Emirates planuje otwarcie siódmego w ciągu doby połączenia z Dubaju do Bangkoku. Dodatkowa rotacja wystartuje 1 lipca br.
Reklama

Dodatkowe loty będą realizowane przez samolot boeing B777-300ER. Pomogą one zaspokoić rosnące zapotrzebowanie pasażerów na tej trasie i umocnią pozycję Tajlandii jako popularnego kierunku biznesowego i turystycznego. Tym samym Bangkok stanie się, obok Kuwejtu i Dohy, jednym z najczęściej obsługiwanych kierunków w siatce połączeń Emirates.

Nowe połączenie uzupełni dotychczasowe cztery codzienne loty realizowane przez samoloty typu airbus A380 i dwa codzienne loty obsługiwane przez boeinga 777, zwiększając liczbę połączeń na trasie Dubaj-Bangkok do 49 tygodniowo i zapewniając dodatkowe oferowanie w postaci 2 520 miejsc i 134 ton cargo w obie strony, co jeszcze bardziej ułatwi podróż i handel między Tajlandią a miastami z globalnej siatki Emirates.

Pasażerów Emirates obsługuje wielonarodowy personel pokładowy, a posiłki przyrządzają dla nich najlepsi szefowie kuchni. Ponadto na pokładzie znajduje się wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice, który oferuje dostęp do 2,5 tysiąca kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, grami, audiobookami i muzyką, dzięki czemu od 11 lat z rzędu nagradzany jest tytułem najlepszego systemu rozrywki pokładowej w rankingu Skytrax.

Od 1 lipca br. nowy rejs nr EK350 z Dubaju będzie realizowany codziennie o 19:50 z lądowaniem na lotnisku Bangkok Suvarnabhumi International następnego dnia o 5:10*. Dogodna godzina wylotów umożliwi podróżującym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Bliskiego Wschodu wczesne przybycie do Bangkoku i tym samym zapewni im cały dzień na załatwienie spraw służbowych czy rekreację. Ponadto połączenie pozwoli na przesiadkę do wielu miast w regionie w ramach porozumienia code-share Emirates z Bangkok Airways.

Od 2 lipca lot powrotny nr EK351 z Bangkoku zaplanowano na 6:35 z lądowaniem w Dubaju o 9:50 tego samego dnia**. Umożliwi on dogodną podróż do wielu kierunków w Europie, takich jak Londyn, Frankfurt, Lizbona, Stambuł, Madryt czy Barcelona.


* Rozkład lotów od soboty do wtorku. Loty EK350 z Dubaju realizowane od środy do piątku zaplanowano na godzinę 19:50 z lądowaniem na lotnisku Suvarnabhumi International następnego dnia o 5:20.

** Rozkład lotów od niedzieli do środy. Loty EK351 z Suvarnabhumi International realizowane od czwartku do soboty zaplanowano na godzinę 6:45 z lądowaniem w Dubaju o 9:50.

fot. (okładka): Emirates

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_5ddb5 2016-06-07 17:19   
gość_5ddb5 - Profil gość_5ddb5
Ale jak się ma karty diners clubu w firmie to się miles 7 more zdobywa, a DC na emirates działa?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy