×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Krakowa polecimy do Bournemouth


Linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym nowego połączenia z Krakowa do Wielkiej Brytanii.Pierwszy rejs z Krakowa do Bournemouth został zaplanowany na 31 października 2016 roku. Loty na południe Anglii będą realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Bilety na nowej trasie z Krakowa do Bournemouth są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, za przelot w jedną stronę zapłacimy od 89 PLN od osoby.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Bournemouth. Połączenie będzie wykonywane od 31 października. Bilety są już do nabycia na stronie internetowej. Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie