×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin zabiega o pasażerów z Ukrainy


Lotnisko Modlin nawiązało współpracę z ukraińsko-polskim konsorcjum firm ADEuroTrans oraz ODRI, które realizuje połączenia autobusowe z Ukrainą. Port liczy na kolejnych pasażerów z Ukrainy.Przewoźnik obsługuje trasę od Kamieńca Podolskiego m. in. przez Iwano-Frankowsk, Lwów, Lublin, Warszawę, Lotnisko Warszawa/Modlin, Gdańsk, do Kołobrzegu. Przewozy odbywają się 2 razy w tygodniu,w czwartki i soboty, autobusami typu MAN i Mercedes.

- Dostępność lotniska i wygodna komunikacja dla pasażerów ze wszystkich stron Polski oraz zza granicy – jest naszym priorytetem. Obecnie 3% wszystkich podróżnych korzystających z portu jest pochodzenia ukraińskiego. Współpraca z nowym przewoźnikiem jest szansą na zwiększenie strefy ciążenia oraz dostępności lotniska dla podróżujących zza wschodniej granicy – mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

To już ósmy przewoźnik autobusowy, który regularnie dowozi pasażerów na podwarszawskie lotnisko. 

Obecnie na lotnisko w Modlinie możemy dostać się za pomocą autobusów : Modlinbus (Warszawa), OKBus (Łódź,Toruń), Plus Bus (Białystok), Żak Express (Suwałki), Transwal (Lidzbark Warmiński), Contbus (Lublin)

gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie