×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Rekordowy wynik w kwietniu


W kwietniu z usług modlińskiego lotniska skorzystało 244,5 tys. pasażerów. To stanowi wzrost o 5,3 proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.Liczba pasażerów według miesięcy
Był to rekordowy miesięczny wynik w liczbie obsłużonych pasażerów. Według prognoz w maju br. padnie kolejny rekord i podwarszawskie lotnisko przekroczy ćwierć miliona podróżnych, odprawionych w ciągu jednego miesiąca. Lotnisko szacuje, że w całym 2016 r. przyjmie 2,8 mln osób.

Na trasach krajowych - do Wrocławia i Gdańska obsłużono lekko ponad 33 tys. podróżnych. Liczba pasażerów w ruchu międzynarodowym wyniosła ponad 211 tys. 

W kwietniu na lotnisku wykonano 1506 operacji lotniczych. 

Ryanair ogłosił też ulokowanie trzeciego samolotu w bazie na podwarszawskim lotnisku i uruchomienie ośmiu nowych połączeń do: Porto, Tuluzy, Edynburga, Walencji, Leeds, Belfastu, Birmingham i Newcastle.

Łącznie w ofercie modlińskiego lotniska znajdują się 42 dostępne kierunki. Loty krajowe do Gdańska i Wrocławia będą wykonywane tylko do końca sezonu letniego. W sezonie zimowym połączenia zostaną przeniesione na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie, o czym informowaliśmy we wcześniejszym artykule.

grafika: Modlin Airport
gość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie