Ryanair: Tańsze bagaże, oceny lotu i więcej zniżek

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
12 kwietnia 2016 17:18
6 komentarzy
Ryanair zaprezentował nowe pozycje w ramach programu "Always Getting Better". Wśród nich znalazły się m.in. aplikacja pozwalająca ocenić lot czy uproszone opcje bagażowe. Osoby często latające mogą liczyć na zniżki.
Reklama

W trzecim roku trwania programu "Always Getting Better" irlandzki przewoźnik zaplanował rozszerzenie istniejącej oferty o m.in cyfrowe innowacje, które były rozwijane przez Ryanair Labs.

- Ciągłe dążenie do zwiększenia doznań naszych klientów znalazło odzwierciedlenie w rekordowej liczbie pasażerów oraz wysokim wypełnieniu samolotów w ciągu ostatnich 2 lat. Jesteśmy zadowoleni z inauguracji trzeciego roku programu "Always Getting Better". Podczas, gdy pierwszy i drugi rok były poświęcone na naprawę rzeczy, które nie podobały się klientom i poprawę istniejącej oferty, trzeci rok będzie polegał na cyfrowych innowacjach - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu w Ryanair.

W odświeżonym programie "Always Getting Better" znalazły się zarówno już wcześniej zapowiadane, jak i zupełnie nowe pomysły. Ryanair zapowiada dalsze obniżki cen biletów m.in. dzięki oszczędnościom na niskiej ceny paliwa lotniczego. W ostatnim kwartale 2015 r. średnia cena biletu Ryanair wyniosła 40 euro i była o 1 proc. niższa niż rok wcześniej.


Linia podkreśliła także nowy wystrój kabin, z większą ilością miejsca na nogi, wyposażonych w cienkie fotele, oświetlenie LED oraz przyjazną kolorystykę.

Oprócz tego Ryanair wprowadza nową taryfę - Leisure PLUS, w ramach której możliwy będzie wybór miejsca na pokładzie, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz 20 kg bagaż rejestrowany. Usługa Business Plus zostanie udoskonalona o bardziej elastyczne ceny biletów, więcej lotnisk oferujących usługę Fast Track oraz Auto-Check In. Przewoźnik w dalszym ciągu kładzie szczególny nacisk na mobilną wersję serwisu, dzięki której możliwe będzie zakupienie opcji dodatkowych do lotu. Już od jakiegoś czasu Ryanair oferuje swoim zarejestrowanym klientom możliwość zapamiętania danych paszportu, bez konieczności ich ponownego wpisywania.

Wśród nowości znajdzie się aplikacja "Oceń swój lot", dzięki której pasażerowie będą mogli na bieżąco oceniać załogę oraz lot. Ponadto na wysyłane uwagi będą cały czas odpowiadać pracownicy linii.

W celu uzyskania przejrzystości oferty Ryanair ograniczy liczbę opcji bagażowych ze 108 do 6.

Irlandzka linia zapowiada także wprowadzanie programu lojalnościowego "My Ryanair Club", którego członkowie będą mieli dostęp do licznych okazji cenowych. Ponadto przewoźnik zapowiada możliwość doładowywania kont przyjaciół lub znajomych np. jako prezent. Możliwy będzie także zakup bonów prezentowych. Części klienci będą mogli liczyć także na zniżki do restauracji czy na różne wydarzenia.

Linia planuje także stworzenie oferty dla szkół, dzięki której wycieczki szkolne będą mogły liczyć na specjalne oferty promocyjne.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gość_47666 2016-04-13 23:13   
gość_47666 - Profil gość_47666
Bye bye Wizz Air
garcba 2016-04-13 16:31   
garcba - Profil garcba
Ryanair uruchomi w sezonie zima 16/17 połączenie ze Liverpoolu do Szczecina 2x week!
zobacz link
lysypiotr76 2016-04-13 16:11   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Będą mimo wszystko się rozwijać Zaczną powoli też wchodzić na główne lotniska zwłaszcza w Europie Zachodniej I jak sam prezes mówił chcą też biznesowych pozyskać W roku przewożą ponad 100 mln. pax Ale przyznał też że w Polsce LF-y są niższe niż na zachodzie Nowe samoloty które zaczną odbierać to kolejne bazy ( może i w Polsce ) Choć priorytetem są Niemcy I baza w Berlinie Na zimę 9 samolotów i 40 tras !!!!!!!!
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama