×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT we Wrocławiu: Przy lądowaniu pękły opony


- Przy hamowaniu po lądowaniu Q400 pękły opony. Lotnisko we Wrocławiu jest zamknięte - informują nasi Czytelnicy na Platformie "Daj znać". Informację potwierdza biuro prasowe przewoźnika.


Samolot Bombardier Dash Q400 o numerach rejestracyjnych SP-EQI należących do Polskich Linii Lotniczych LOT (nr lotu LO 3847) lecący z Warszawy lądował we Wrocławiu o godzinie 17:55.


Pasażerowie opuścili samolot normalnie. Busem odwieziono ich do terminala - pisze nasz informator. 

Po wylądowaniu na lotnisku we Wrocławiu doszło do uszkodzenia opon jednej z goleni podwozia. Samolot bezpiecznie zatrzymał się na pasie startowym. Pasażerowie opuścili pokład i zostali przewiezieni do terminala, gdzie został też dostarczony ich bagaż. Maszyna pozostaje jednak na miejscu zdarzenia do zakończenia czynności sprawdzających, które przeprowadzają obecnie służby techniczne - informuje nas biuro prasowe przewoźnika.

Incydent zostanie zbadany przez Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych, której pracownicy są już w drodze do Wrocławia.

Aktualizacja 18:50
Lot powrotny oraz kolejne loty PLL LOT z/do Wrocławia są odwołane. Lot FR5035 z Modlina do Wrocławia został przekierowany do Poznania. 

Aktualizacja 19:30
Lotnisko pozostaje zamknięte do godzin porannych.

Aktualizacja 22:00
Udało się usunąć samolot z drogi startowej. Ruch na lotnisku został wznowiony.
gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie