×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy członek zarządu w Krakowie


Radosław Włoszek został powołany przez radę nadzorczą na nowego członka zarządu lotniska w Krakowie. Włoszek jest radnym PiS w Oświęcimiu i członkiem rady nadzorczej TVP.


Radosław Włoszek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w podmiotach gospodarczych.  W latach 2006-2008 był dyrektorem i prezesem spółki hotelarskiej PUHiT "Kraków". W latach 2009-2016 kierował działem zarządzania majątkiem i administracji w Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach.

Był członkiem rad nadzorczych ŚRH Obroki w Katowicach, CZH S.A w Katowicach, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "Wod-Kan" Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Enea S.A. w Poznaniu.

Włoszek w 2014 r. został wybrany radnym powiatu oświęcimskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jest przewodniczącym Rady Powiatu. W wyborach uzyskał prawie 1,7 tys. głosów, co było drugim wynikiem w powiecie. Bez powodzenia ubiegał się jednak o stanowisko burmistrza Oświęcimia - przegrał w pierwszej turze. 

Nowego członka zarządu powołała rada nadzorcza w nowym składzie - od połowy lutego przewodniczącym rady nadzorczej Kraków Airport jest były prezes lotniska, związany z PiS Kamil Kamiński.gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie