Nowy członek zarządu w Krakowie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 marca 2016 19:49
Radosław Włoszek został powołany przez radę nadzorczą na nowego członka zarządu lotniska w Krakowie. Włoszek jest radnym PiS w Oświęcimiu i członkiem rady nadzorczej TVP.
Reklama

Radosław Włoszek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w podmiotach gospodarczych. W latach 2006-2008 był dyrektorem i prezesem spółki hotelarskiej PUHiT "Kraków". W latach 2009-2016 kierował działem zarządzania majątkiem i administracji w Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach.

Był członkiem rad nadzorczych ŚRH Obroki w Katowicach, CZH S.A w Katowicach, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "Wod-Kan" Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Enea S.A. w Poznaniu.

Włoszek w 2014 r. został wybrany radnym powiatu oświęcimskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jest przewodniczącym Rady Powiatu. W wyborach uzyskał prawie 1,7 tys. głosów, co było drugim wynikiem w powiecie. Bez powodzenia ubiegał się jednak o stanowisko burmistrza Oświęcimia - przegrał w pierwszej turze.

Nowego członka zarządu powołała rada nadzorcza w nowym składzie - od połowy lutego przewodniczącym rady nadzorczej Kraków Airport jest były prezes lotniska, związany z PiS Kamil Kamiński.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama