×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian odebrał pierwszego B787-9


Linia Norwegian odebrała pierwszego boeinga 787 Dreamliner w wydłużonej wersji. Samolot będzie wykorzystywany głównie na trasach z bazy przewoźnika w Londynie-Gatwick.


Norwegian ma już we flocie osiem boeingów 787-8 (ten sam wariant posiada LOT). Dostarczony samolot 787-9 to pierwszy z łącznie 30, które zamówiła linia. 

Dreamliner w wariancie -9 jest o 6 metrów dłuższy niż model -8, dzięki czemu w konfiguracji Norwegiana mieści się w nim o 53 pasażerów więcej (344 wobec 291 w mniejszym samolocie). 

Zgodnie ze zwyczajem linii Norwegian, na ogonie nowego samolotu pojawił się portret znanego Skandynawa. Wybrana została szwedzka aktorka o międzynarodowej sławie Greta Garbo. 

Nowy samolot otrzymał znaki rejestracyjne EI-LNI i jest leasingowany od amerykańskiej firmy MG Aviation. Pierwszy lot komercyjny wykonał 27 lutego na trasie z Oslo do Orlando, ale w przyszłości będzie wykorzystywany głównie na trasach z Londynu-Gatwick.gość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie