×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Płatna szybka kontrola na Lotnisku Chopina


Lotnisko Chopina uruchomi usługę Fast Track. Dzięki niej każdy pasażer po wniesieniu opłaty będzie mógł skorzystać z przyśpieszonej ścieżki do kontroli bezpieczeństwa, a w rozszerzonych wariantach usługi również z salonów biznesowych.Usługa Fast Track pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności oczekiwania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Pasażerowie, którzy zdecydują się z niej skorzystać przejdą indywidualną kontrolę bez kolejki, w wydzielonej strefie terminala. A potem będą mogli spędzić więcej czasu w strefie sterylnej lotniska.

Do skorzystania z Fast Track uprawnione będą osoby odlatujące z Lotniska Chopina, na podstawie specjalnych kart imiennych wydawanych przez lotnisko. Do dyspozycji podróżujących oddane zostaną trzy karty: Srebrna, Złota i Czarna. Każda z kart może być zakupiona w ramach jednego z abonamentów: kwartalnego, półrocznego lub rocznego.


Srebrna Karta będzie uprawniała do korzystania z usługi Fast Track. Jej roczny koszt będzie wynosił 1600 zł. Za półroczny abonament podróżni zapłacą 900 zł. Za kwartał cena wyniesie 500 zł. Złota Karta dodatkowo umożliwi posiadaczowi wstęp do Salonu Biznesowego Preludium. Jej koszt będzie wynosił 6400 zł za rok, 3600 zł za pół roku i 2000 zł za kwartał. Najwięcej oferować będzie Karta Czarna, która dodatkowo umożliwi wstęp do Salonów Fantazja i Bolero wraz z osobą towarzyszącą. Za roczny abonament będzie trzeba zapłacić 11 200 zł, za półroczny - 6300 zł, zaś za kwartalny - 3500 zł. Jednorazowe skorzystanie z usługi Fast Track to koszt 30 zł. 

W celu zamówienia karty należy wypełnić formularz dostępny na stronie. Wypełnione i podpisane zamówienie należy przesłać mailem na adres: fasttrack@polish-airports.com.

Podróżni, którzy nie posiadają imiennej karty mogą wykupić jednorazową możliwość skorzystania z usługi Fast Track. Można to zrobić w Biurze Rzeczy Znalezionych zlokalizowanym w hali wylotów Terminala A w strefie CDE lotniska. Po opłaceniu jednorazowego przejścia, na podstawie otrzymanego paragonu pasażer uprawniony jest do skorzystania z oznaczonych stanowisk kontroli bezpieczeństwa Fast Track.

fot. Lotnisko Chopinagość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie