poinformowała o zawarciu nowej długoterminowej umowy z Aviacenter - jednym z największych konsolidatorów usług biur podróży w Rosji." />

Travelport ma umowę z Aviacenter

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
12 stycznia 2016 09:51
Firma Travelport poinformowała o zawarciu nowej długoterminowej umowy z Aviacenter - jednym z największych konsolidatorów usług biur podróży w Rosji.
Reklama

Firma Aviacenter ma siedzibę w Moskwie i od 2009 r. współpracuje z Travelport. Została założona w 2005 r. i obecnie ma ponad 500 placówek agencyjnych oraz imponującą bazę 800 klientów korporacyjnych.

Nowa umowa zacieśnia współpracę pomiędzy jej stronami i umożliwia firmie Aviacenter realizację swojego strategicznego celu, jakim jest pełna migracja na interfejs Universal API firmy Travelport, która zapewni Aviacenter dostęp do najlepszych w branży ofert i funkcjonalności za pomocą jednego połączenia. Interfejs uAPI Travelport łączy w sobie najbardziej kompleksowe oferty pochodzące z wielu źródeł, obejmujące bilety lotnicze i usługi dodatkowe regularnych przewoźników i tanich linii lotniczych, jak również usługi hotelowe, bilety kolejowe oraz wynajem samochodów.

W ramach umowy firma Aviacenter będzie mogła korzystać z rozwiązania e-Pricing Travelport, umożliwiającego biurom podróży, klientom korporacyjnym i indywidualnym szybsze i dokładniejsze wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert. Rozwiązanie to eliminuje również uciążliwą konieczność logowania się do różnych systemów w celu wyszukiwania i rezerwowania najlepszych opcji.

- Bardzo się cieszymy z rozszerzenia umowy z firmą Travelport, ponieważ jest ona naszym zaufanym dostawcą technologii od wielu lat - powiedział Siergiej Bogaczew, dyrektor generalny Aviacenter. - Współpraca z Travelport pozwala nam dostarczać klientom atrakcyjne oferty oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, rozszerzając w ten sposób zakres naszych usług i zapewniając nam dodatkowe przychody.

- Firma Travelport nieustannie pracuje nad przekształcaniem branży turystycznej i oferowaniem naszym klientom szerokiego wyboru poprzez zapewnianie elastycznego dostępu do oferty i usług na otwartej platformie - dodała Maria Jakuszkina, dyrektor rosyjskiego oddziału firmy Travelport. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawarcia nowej umowy z Aviacenter i cieszymy się, że będziemy uczestniczyć w dalszym rozwoju tej firmy.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama