×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa zatrudni ponad 4000 osób w tym roku


W ciągu najbliższych 12 miesięcy niemiecki koncern zatrudni ok. 2,8 tys. stewardów i stewardess i ponad 200 pilotów. Łącznie w całej grupie ma przybyć 4000 etatów.Zgodnie z zapowiedziami Lufthansy, w tym roku będzie ona jednym z największych zatrudniających w Niemczech. 

Koncern chce przede wszystkim zwiększyć liczbę członków załóg. Łącznie w tym roku chce zaproponować aż 2,8 tys. etatów dla personelu pokładowego. Połowa z tych osób znajdzie pracę bezpośrednio w Lufthansie (800 we Frankfurcie i 600 w Monachium). Swiss zatrudni 800 członków personelu pokładowego, Eurowings 360 (w Hamburgu, Dusseldorfie i Wiedniu), Austrian 200, a Lufthansa CityLine 30. 

Koncern zatrudni także 240 pilotów - 140 dla linii Eurowings (z bazami w Niemczech i Austrii) oraz 100 dla Austrian Airlines. 

Dodatkowo 150 osób zostanie zatrudnionych na lotnisku w Monachium. Będą one zajmować się m.in. odprawą pasażerów, wystawianiem biletów i innymi usługami dla podróżnych. Pozostałych 800 nowych ztrudnionych znajdzie pracę w różnych miastach i działach koncernu, część z nich w ramach staży.gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie