×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będą nowi członkowie zarządu LOT-u


W styczniu zostanie ogłoszony konkurs na członków zarządu LOT-u ds. operacyjnych i finansowych. Taką decyzję podjęła w poniedziałek (28.12) rada nadzorcza spółki.


Nowi członkowie zarządu przewoźnika zastąpią Macieja Dziudzika i Ewę Kołowiecką (odpowiednio zajmujących się finansami i sprawami operacyjnymi). Obydwoje stracili stanowiska po decyzji rady nadzorczej 21 grudnia

Konkurs na nowe stanowiska zostanie ogłoszony w styczniu, wtedy też poznamy dokładne wymagania wobec kandydatów. Procedura będzie dwuetapowa - najpierw odbędzie się selekcja osób na podstawie nadesłanych dokumentów, a w drugim etapie rada nadzorcza przesłucha ubiegających się o stanowiska. 

Jak wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com, jednym z faworytów będzie Stefan Malczewski, przewodniczący "Solidarności" w Locie. 

Na razie stanowisko zachowali p.o. prezes LOT-u Marcin Celejewski i członkini zarządu ds. korporacyjnych Monika Kiełtyka-Michna. gość_6f1bf - Profil
gość_6f1bf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie