×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia zaoferuje Wi-Fi na pokładzie


Linia Air Serbia rozpoczyna tygodniowe testowanie swojej nowej usługi "Air Serbia Wi-fly" tj. łączności internetowej i sieci mobilnej od Panasonic Avionics Corporation.


Od 1 października tego roku usługa łączności bezprzewodowej będzie stopniowo wdrażana w całej flocie airbusów A319 oraz A320. Proces wyposażenia wszystkich airbusów zakończy się w pierwszym kwartale 2016 r.

W ramach zakończonego wczoraj (25.9) z powodzeniem wewnętrznego testu na pokładzie lotu JU112 z Belgradu do Sarajewa, przewoźnik opublikował swój pierwszy tweet na oficjalnym koncie w portalu konta Twitter. Na jednym z samolotów A319 Air Serbia przedłużyła o pięć dni darmowy okres próbny nowej usługi.

//www.pasazer.com/img/images/normal/airserbia,wifly,media%20(1).jpg
Kolejny test został wykonany podczas rejsu JU304 z Belgradu do Brukseli, podczas którego członkowie serbskiej społeczności online oraz pasażerowie mieli okazję wypróbować nową usługę. Pasażerowie lotów trwających ponad 1 godzinę i 20 minut otrzymają bezpłatnie voucher z dostępem do Internetu na 30 minut lub 20 MB.

Klienci linii będą mogli połączyć się z siecią Air Serbia Wi-Fly i cieszyć się usług szerokopasmowego internetu za pomocą WLAN lub Wi-Fi na swoich smartfonach, tabletach i laptopach. Opłaty za usługi internetowe rozpoczynają się od:
  • 4,90 euro (21 PLN) za dostęp 30 minut (do pobrania limit 20 MB),
  • 8,90 euro (38 PLN) za dostęp 60 minut (do pobrania limitu 50 MB),
  • 13,90 euro (59 PLN) za dostęp przez cały czas trwania lotu (limit pobierania 90 MB).
Grafika Air Serbiagość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie