×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Do Petersburga boeingiem 777


Od 25 października br., na trasie między Dubajem a Petersburgiem, Emirates zastąpią airbusy A330-200 boeingami 777-300ER. Dzięki temu oferowanie do tego rosyjskiego miasta wzrośnie o 50 proc.


Początkowo większa maszyna będzie obsługiwała 6 lotów tygodniowo. Następnie, od 1 grudnia 2015 r., dodany zostanie 7. lot.

Dzięki samolotom boeing 777-300ER możliwe będzie podróżowanie między Dubajem a Petersburgiem nową First Class Suites.

- Od 2011 roku, kiedy rozpoczęliśmy loty między Dubajem a Petersburgiem przewieźliśmy na tej trasie ponad już pół miliona pasażerów. Łącznie, na wszystkich połączeniach do Rosji (w tym z obsługiwanymi dwa razy dziennie lotami do Moskwy) podróżowało na naszych pokładach już 3,6 mln osób. Nowy, większy samolot jakim będziemy obsługiwać rejsy do Petersburga, oprócz większych możliwości przewozowych, zapewni także spójną ofertę na wszystkich naszych połączeniach do Federacji Rosyjskiej. Naszym klientom da z kolei pewność przelotu w najlepszych warunkach i poznanie pełnego wachlarza naszego serwisu - komentuje Thierry Aucoc, senior wiceprezes ds. operacyjnych na Europę i Federację Rosyjską w Emirates.

Linia oferuje obecnie codzienne połączenia między swoim hubem w Dubaju a Petersbugiem. W chwilą zmiany typu samolotu tygodniowa liczba rejsów pozostanie bez zmian, choć korekcie ulegnie też rozkład lotów (czasy lokalne):
  • EK175 Dubaj 9:20 – 14:35 Petersburg (1234567),
  • EK176 Petersburg 16:35 – 23:45 Dubaj (1234567).gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie