×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian zawiesi loty z Warszawy do Madrytu


Na okres zimowy linie Norwegian zawieszą rejsy między Warszawą a Madrytem. Ostatni lot na tej trasie ma być wykonany 24 października br. Przewoźnik wznowi jednak połączenie od 29 marca 2016 r.

O sezonowym wstrzymaniu połączenia zaalarmował nas Czytelnik za pośrednictwem platformy "Daj znać".

Lotnisko Chopina nie otrzymało jednak jeszcze oficjalnej informacji od przewoźnika na ten temat. Linia, do chwili publikacji niniejszego artykułu, również nie odpowiedziała na pytania redakcji w tej sprawie.

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że trasa ma być zawieszona na okres zimowy. W tym czasie loty między stolicami Polski i Hiszpanii będą możliwe z przesiadką w Londynie-Gatwick lub Oslo-Gardermoen.

W marcu powróci bezpośrednie połączenie. Loty będą na nim wykonywane według rozkładu, który obowiązuje także w tym roku. Zatem rejsy odbywać się będą trzy razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i soboty). Zmianie ulegnie tylko numer rotacji. Obecnie samoloty na trasie Madryt - Warszawa - Madryt operują pod kodami DY5426/DY5427. W marcu pojawią się oznaczenia D86170/D86171. Wynika to z prowadzonego transferu części tras do spółki Norwegian Air International.gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie