×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W lipcu nadal przybywało pasażerów Estonian Air


W siódmym miesiącu br. linie Estonian Air przewiozły prawie 66 tys. pasażerów. To o 18,4 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2014 r. Ponad 61 tys. osób skorzystało z lotów regularnych (+17,8 proc.).


- Lipcowe statystyki ruchu pasażerskiego obrazują wzrastające zainteresowanie naszą ofertą. To bardzo pozytywny efekt prowadzonej przez nas kampanii reklamowej. Zwiększył się ruch zwłaszcza na rynku wewnętrznym, choć głównie ze względu na trwające w Estonii wakacje. Dużą popularnością cieszą się w związku z tym sezonowe trasy do Nicei i Berlina, ale również do Paryża, Wiednia czy Splitu. Wśród naszej oferty połączeń regularnych najlepiej wypadły rejsy do Amsterdamu, Kijowa i Trondheim - komentuje Indrek Randveer, dyrektor handlowy Estonian Air.

Wielu pasażerów estońskiego przewoźnika udawało się do większych hubów (Amsterdamu, Sztokholmu-Arlandy i Kopenhagi) by przesiadać się na loty dalekodystansowe partnerów linii (głównie Qatar Airways).

W lipcu Estonian Air wykonała blisko 1100 lotów (o 11,1 proc. więcej w stosunku do tego samego miesiąca ub. r.).gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie