Emirates: Pierwsza poczekalnia na lotnisku w Japonii

23 czerwca 2015 16:50
Emirates uruchomiły swoją 38. poczekalnię na świecie. Podczas jej oficjalnego otwarcia goście mieli m.in. okazję spróbować potraw serwowanych na pokładzie przez przewoźnika na trasach do Japonii.
Reklama
Poczekalnia Emirates w porcie lotniczym Tokio-Narita (Terminal 2) to pierwsza poczekalnia lotniskowa w Japonii, której właścicielem jest linia lotnicza. Zapewnia ona najwyższy poziom luksusu i wygody pasażerom klasy pierwszej i biznesowej oraz członkom programu lojalnościowego Emirates Skywards Gold lub Platinum. Otwarcie pierwszej poczekalni Emirates w Japonii jest wyrazem zwiększania przez linie swojego zaangażowania na lokalnym rynku.

Kluczem do sukcesu Emirates jest nasze przywiązanie do najwyższych standardów jakości w każdym aspekcie naszej działalności. Nowa poczekalnia Emirates na lotnisku Narita stanowi tego bardzo konkretny wyraz. Japonia jest dla Emirates bardzo ważnym rynkiem, a specjalna poczekalnia w porcie lotniczym Narita stanowi dowód naszych nieustających starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług lotniskowych klientom premium i członkom naszych programów lojalnościowych Skywards Platinum i Gold w Japonii – powiedział Mohammed H Mattar, wiceprezes Emirates Airport Services.

//www.pasazer.com/img/images/normal/nrt_lounge_2.jpg
Pasażerowie podróżujący z portu lotniczego Tokio-Narita już w poczekalni Emirates zaznają elegancji panującej na pokładzie w klasie pierwszej i biznes. W aranżacji wnętrza wykorzystano paletę naturalnych barw, kojarzonych przez klientów z marką Emirates.

W poczekalni na pasażerów czekają (w cenie biletu) wyśmienite napoje oraz szeroki wybór dań na ciepło i na zimno z bufetu przygotowywanego przez najlepszych szefów kuchni.

Na nowoczesnych telewizorach LED pasażerowie obejrzą aktualne programy informacyjne i rozrywkowe, a w pełni wyposażone centrum biznesowe umożliwi im załatwienie ostatnich spraw służbowych tuż przed odlotem. Ponadto na terenie poczekalni podróżni mogą korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi, dzięki czemu cały czas mają dostęp do Internetu. Pasażerowie mogą również odświeżyć się przed odlotem korzystając z dostępnego prysznica dostępnego.

//www.pasazer.com/img/images/normal/nrt_lounge.jpg
Linie Emirates zainwestowały w sieć poczekalni na całym świecie ponad 330 mln dolarów. Od czasu uruchomienia pierwszej zagranicznej poczekalni poza portem macierzystym przewoźnika w Dubaju skorzystało z nich ponad 22 mln klientów.

Obecnie linie są właścicielem 38 poczekalni lotniskowych w ramach swojej sieci połączeń na sześciu kontynentach: w Auckland, Bangkoku, Pekinie, Birmingham, Brisbane, Colombo, Delhi, Dubaju (x6), Düsseldorfie, Frankfurcie, Glasgow, Hamburgu, Hong Kongu, Stambule, Johannesburgu, Kuala Lumpur, Londynie (Gatwick i Heathrow), Los Angeles, Manchesterze, Melbourne, Mediolanie, Monachium, Nowym Jorku (JFK), Paryżu (Charles de Gaulle), Perth, Rzymie, San Francisco, Szanghaju, Singapurze, Sydney, Tokio (Narita) i Zurychu.

Linie Emirates otworzyły pierwsze połączenie do Japonii w 2002 roku – cztery loty tygodniowo do Osaki. Od tamtej pory z usług Emirates na trasie między Japonią a Dubajem skorzystało ponad 3 mln pasażerów. Obecnie linie Emirates obsługują codzienne połączenia do trzech portów lotniczych w Japonii – Osaki, Tokio-Narita i Tokio-Haneda. Na całym świecie przewoźnik zatrudnia ponad 430 pracowników z Japonii.

Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy