×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Paryż: ALC zamawia airbusy A350, A321 i A320


Firma leasingowa Air Lease Corporation zamówiła dziś (15.6) na targach Paris Air Show pięć samolotów Airbusa: jednego A350-900, jednego A321ceo i trzy A320ceo. Łącznie z tymi samolotami lessor będzie miał 266 Airbusów.


- Na ciągle rosnącym i zmieniającym się rynku firma ALC chce nadal być skoncentrowana na proponowaniu przewoźnikom najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie i wydajnych ekonomicznie samolotów - podkreślił cytowany w komunikacie prasowym Steven F. Udvar-Hazy, prezes ALC. 

Przypomniał, że ALC było mocno zaangażowane w innowacyjne programy Airbusa, które doprowadziły do wprowadzenia na rynek modeli A330neo i A321LR. 

- To wspaniałe, że jeden z wiodących leasingodawców, firma ALC, wraca do nas, by zamówić kolejne szerokokadłubowce i samoloty wąskokadłubowe Airbusa - dodał John Leahy, wiceprezes Airbusa ds. handlowych. 

Prezes ALC Steven F. Udvar-Hazy będzie przemawiał na konferencji CEE Aviation w Budapeszcie, której wyłącznym patronem medialnym na Polskę jest Pasazer.com. 

fot. Airbus Mediagość_e57a3 - Profil
gość_e57a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie