×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa rezygnuje z trzech tras z Frankfurtu do Rosji


Od końca sierpnia Lufthansa rezygnuje z obsługi trasy z Frankfurtu do Moskwy-Wnukowa. Z kolei w pierwszej połowie września, po blisko 10 latach funkcjonowania, skasowane zostają połączenia do Niżnego Nowogrodu i Samary.


Ostatni rejs z Frankfurtu do Moskwy-Wnukowa airbus A320 Lufthansy wykona 30 sierpnia br. Trasa ta dotychczas była obsługiwana codziennie. Mimo tej likwidacji serwis między Hesją a drugim moskiewskim lotniskiem - Domodiedowo - pozostaje bez zmian.

Po blisko 10 latach operacji niemiecki przewoźnik likwiduje również połączenia do Niżnego Nowogrodu i Samary. Pod koniec marca 1996 r. oba rosyjskie miasta obsługiwane były w ramach jednej rotacji: Frankfurt - Niżny Nowogród - Samara i z powrotem. Kilka lat temu została ona podzielona na osobne bezpośrednie odcinki. Każdy z nich obsługiwany jest póki co cztery razy w tygodniu airbusem A319. Do pierwszego z wymienionych ośrodków można polecieć w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Do drugiego - we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. W obu przypadkach rejs powrotny realizowany jest następnego dnia.

Ostatnie loty na obu powyższych trasach odbędą się 6 września br. (powrotne - następnego dnia).gość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie