×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podróży onholidays Polska zainaugurowało działalność


Bułgaria, Chorwacja, Rumunia, Słowenia i na grecka Kreta to specjalnośći nowego biura podróży onholidays Polska, które dzisiaj zainaugurowało działalność.Oferta biura obejmuje zarówno wyjazdy transportem lotniczym, autokarowym, jak i z dojazdem własnym. 

Dyrektorem zarządzającym onholidays jest Piotr Chojnowski, który turystyką zajmuje się od 21 lat, z czego 
aż 18 spędził zbierając doświadczenie w szeregach organizatorów turystycznych. Przez ostatnie 14 lat pracował na stanowisku dyrektora produktu w TUI Poland. W skład zarządu onholidays wchodzi także Valentin Josifov - specjalista z 44-letnim doświadczeniem w branży, przez ostatnie lata piastujący stanowisko CEO Travel Partner Bulgaria (TUI Bulgaria).  Prezesem zarządu, głównym udziałowcem 
i inwestorem nowego touroperatora jest Jordan Hristov - właściciel sieci hotelowej PERLA TOURIST w Bułgarii oraz innych podmiotów gospodarczych na terenie tego kraju.

Większościowy, 51 procentowy pakiet udziałów w onholidays Polska należy do PERLA TOURIST AD z siedzibą w Bułgarii, kolejne 19% do bułgarskiej agencji turystyki przyjazdowej TS-TRAVEL SOLUTIONS EOOD. Właścicielem 20% udziałów  jest Piotr Chojnowski, a 10% Valentin Josifov.

Z uwagi na nasze kapitałowe korzenie bardzo stawiamy na Bułgarię. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta cenowa wypoczynku w tym kraju będzie się bardzo pozytywnie wyróżniała na tle konkurencji. Proponujemy też Polakom wakacje w nie do końca jeszcze odkrytych pod względem turystycznym kierunkach, takich jak Słowenia czy Rumunia. Zwłaszcza nasza autokarowa objazdówka po tym ostatnim kraju to unikatowa oferta na polskim rynku - mówi Piotr Chojnowski, dyrektor zarządzający onholidays Polska.

Kierunki dostępne w propozycji na sezon Lato 2015 onholidays Polska to:
  • Bułgaria - oferta wypoczynkowa z dojazdem własnym i z przelotem,
  • Chorwacja - oferta wypoczynkowa z dojazdem własnym,
  • Słowenia - oferta wypoczynkowa z dojazdem własnym,
  • Rumunia - oferta objazdowa, autokarem,
  • Grecja/Kreta - wille do wynajęcia, z dojazdem własnym oraz możliwością zarezerwowania przelotu i transferów.
W sumie onholidays Polska ma w swojej premierowej ofercie ok. 100 hoteli, apartamentów, domów wakacyjnych i wycieczek objazdowych.
W kolejnych sezonach część oferowanych przez nowego touroperatora obiektów będzie zakontraktowana na wyłączność. 

Na ten sezon zabezpieczyliśmy dla naszych klientów około 5000 miejsc hotelowych, a także około 700 miejsc w samolotach. Na sezon Lato 2016 mamy już zaplanowanych znacznie więcej, bo ponad 9500 miejsc u przewoźników lotniczych - mówi Katarzyna Waśkiewicz,  Product & Contracting Manager w onholidays Polska. 

- W sezonie Lato 2016 z pewnością rozszerzymy ofertę w kierunkach z premierowej propozycji, a także poszerzymy ją o nowe miejsca, takie jak Riwiera Turecka i Rodos. Natomiast na sezon Zima 2015 przygotowujemy ofertę wypoczynku w Egipcie - dodaje Chojnowski.

Strategia dystrybucji oferty onholidays zakłada jej dostępność w dwóch kanałach - u agentów oraz na stronie internetowej biura. Jednakże główny nacisk touroperator stawia na dotarcie do klientów  poprzez biura podróży sprzedające ofertę onholidays Polska w oparciu 
o umowę agencyjną. 

Będziemy oferować naszym partnerom atrakcyjne, uczciwe i proste warunki prowizyjne. Proponujemy agentom stałą prowizję w wysokości 12% brutto od obrotu. Poza tym gwarantujemy, że ceny naszych produktów na stronie internetowej onholidays będą dokładnie takie same jak w kanale agencyjnym - mówi Piotr Kołodziej, Sales Manager, w onholidays Polska odpowiedzialny za budowanie sieci współpracujących biur podróży.

Biuro onholidays Polska zostało wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych w dniu 1 czerwca 2015 roku pod numerem 1643. Gwarancję ubezpieczeniową wystawiło touroperatorowi Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europäische Reiseversicherung Oddział w Polsce. 

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_0e006 - Profil
gość_0e006
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie