×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Atrem wykona zintegrowany system bezpieczeństwa Ławicy


Spółka Atrem podpisała umowę na zaprojektowanie, dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu bezpieczeństwa portu lotniczego Ławica w Poznaniu. Wartość netto kontraktu wynosi 5,5 mln zł.- W ubiegłych latach wykonywaliśmy już zadania na terenie portów lotniczych, m.in. przy rozbudowie terminali pasażerskich lotnisk w Poznaniu i Wrocławiu, a obecnie dostarczamy automatykę do systemu BHS dla lotniska Diyarbakir w Turcji - mówi Łukasz Kalupa, członek zarządu Atremu.

W ramach umowy Atrem zaprojektuje, dostarczy i wdroży zintegrowany system bezpieczeństwa lotniska, w skład którego wchodzić będą systemy detekcji intruzów, kamer, ochrony płyty postojowej samolotów, detekcji ruchu pomiędzy drogą kołowania a pasem startowym.

Wszystkie elementy będą zintegrowane przez specjalny system informatyczny. Oprócz wykonania projektu, dostarczenia i wdrożenia systemu, Atrem będzie odpowiedzialny za przeszkolenie personelu portu lotniczego. Równolegle Atrem zdemontuje obecne i dostarczy nowe ogrodzenie strefy zastrzeżonej lotniska.

Zleceniodawcą kontraktu jest Port Lotniczy Poznań Ławica. Całość prac będzie wykonana i rozliczona do końca 2015 r.   
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie