Austrian i UIA wzmacniają partnerstwo

27 marca 2015 07:44
3 komentarze
Ukraine International Airlines i Austrian Airlines przedłużają i rozszerzają umowę code-share. Nowe postanowienia wejdą w życie 29 marca br. Tym samym zdementowano pojawiające się pogłoski o rzekomym zakończeniu współpracy przez te linie.
Reklama
Kody obu linii pojawiać się będą na wszystkich połączeniach między Wiedniem a Kijowem-Boryspolem. Łącznie, dwaj przewoźnicy oferują dziennie 4 rejsy na tej trasie (po 2 każdy). Ponadto, umową objęte zostaną połączenia z Dniepropietrowska, Odessy i Lwowa do austriackiej stolicy. Na wszystkich operatorem jest Austrian Airlines.

Dodatkowo ukraiński partner rozważa także uruchomienie lotów z Charkowa do Wiednia, w miejsce zawieszanego z dniem 30 marca br. połączenia przez austriacką linię.

- Udało nam się zoptymalizować zarówno rozkład lotów miedzy stolicami Ukrainy i Austrii, ja również stworzyć nowe możliwości wzajemnego uzupełniania się naszych siatek połączeń. Dzięki specjalnemu proporcjonalnemu podziałowi usług, obaj partnerzy mają możliwość wystawiania biletów na podróże zarówno przez Kijów jak i przez Wiedeń. Wzajemna umowa pozwala także oferować sprzedaż rezerwacji na te po łączenia Austiran Airlines, których nie ma w naszej ofercie. My otrzymujemy takie same prawa - mówi Sergiej Pronin, starszy manager ds. kontaktów zagranicznych UIA.

Współpraca na zasadzie code-share między liniami trwa nieprzerwanie od 2003 roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_3d086 2015-03-27 14:25   
gość_3d086 - Profil gość_3d086
Ciekawe czy to wstępne sygnały dotyczące wejścia UIA do Stara. Jeśli tak, to może jest to reakcja wyprzedzjąca na przejście LOTu do innego sojuszu.
gość_fd7ac 2015-03-27 11:22   
gość_fd7ac - Profil gość_fd7ac
nie do końca - Twoje argumety są OK, ale patrz na sytucję gospodarczą czyli kurs hrywny do USD i EUR, oraz zasobność realną portfela ukraińców.
arahja 2015-03-27 11:00   
arahja - Profil arahja
UIA moga teraz przezywać zlote czasy przy tak zwiększonej emigracji i ostrożności innych przewoźników
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy