ModlinBus: Z Bydgoszczy do Modlina i na Lotnisko Chopina

26 marca 2015 13:02
10 komentarzy
20 maja br. ModlinBus uruchomi połączenie z Bydgoszczy na lotniska Warszawa-Modlin i Lotnisko Chopina. Będą mogli z niej korzystać także mieszkańcy Torunia, Włocławka i Płocka, bo w tych miastach powstaną przystanki na nowej linii.
Reklama
Na uruchamianej trasie będą kursować nowe autokary Scania Touring, w których będzie w zainstalowany unikatowy w skali kraju system rozrywki pokładowej – w każdym fotelu znajdzie się 9-calowy dotykowy monitor, na którym będzie można oglądać jeden z ponad 100 filmów i seriali, a także skorzystać z Internetu, posłuchać muzyki czy zagrać w grę. Autokary będą wyposażone także w wygodne fotele z szerokim zakresem regulacji i skórzaną tapicerką, bezpłatne WiFi, klimatyzację oraz gniazdka 230 V pod każdym fotelem.

- Planując trasę z Bydgoszczy do Warszawy chcieliśmy zaoferować komfort podróży niespotykany do tej pory na naszych drogach, zachowując przy tym bardzo korzystne ceny. Jestem przekonany, że nam się to uda i już niebawem pasażerowie będą mogli sprawdzić w praktyce, jak wygląda największa przyjemność podróżowania – powiedział Tomasz Sadowski, przedstawiciel przewoźnika ModlinBus.

//www.pasazer.com/img/images/normal/modlinbus,fot.modlinbus.jpg
Każdego dnia na trasę Bydgoszcz-Toruń-Włocławek-Płock-Modlin-Warszawa Centrum-Okęcie autokary wyruszą cztery razy, w godzinach dostosowanych do rozkładu odlotów z obu lotnisk. W przeciwieństwie do innych przewoźników ModlinBus zatrzymuje się w samym centrum Warszawy, przy Pałacu Kultury i Nauki.

Ceny biletów przy rezerwacji przez Internet zaczynają się już od 9 zł, to znacznie mniej niż u konkurencyjnych przewoźników – PKS czy PKP, a dodatkowym atutem autokarów ModlinBus jest fakt, że podjeżdżają one bezpośrednio pod terminal. Trasa zostanie uruchomiona w połowie maja, ale rezerwacji biletów można dokonywać już dziś na stronie przewoźnika.

Fot. ModlinBus
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
infomodlin 2015-03-28 08:17   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_6bc8f@ Modlin nie rywalizuje z Bydgoszczą :-)
infomodlin 2015-03-28 08:16   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_20933@ chodziłeś do szkoły ? mhhhhh
gość_6bc8f 2015-03-27 10:39   
gość_6bc8f - Profil gość_6bc8f
Gwóźdź do trumny?! hahahaha dobre poprostu kolejny tani kursik do Wawy i tyle.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy