Linia Emirates z własną aplikacją na Apple Watch

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
25 marca 2015 10:40
2 komentarze
Linia Emirates ogłosiła datę premiery własnej aplikacji na Apple Watch. 24 kwietnia, wraz z pojawieniem się zegarka Apple w sklepach, klienci Emirates z całego świata otrzymają również możliwość wypróbowania inteligentnych funkcji i eleganckiego interfejsu aplikacji przewoźnika.
Reklama

Emirates będą pierwszymi liniami lotniczymi z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki oferującymi własną aplikację na Apple Watch.

W świecie nowoczesnej komunikacji technologia mobilna ma coraz większy wpływ na sposób podróżowania naszych pasażerów. Platforma Apple Watch pozwala nam łączyć się z podróżnymi w bardziej zindywidualizowany sposób, przekazując informacje w czasie rzeczywistym w trakcie podróży – powiedział Alex Knigge, wiceprezes Emirates ds. systemów cyfrowych.
//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,apple,watch,media%20(1).jpg
Nasz zespół opracował aplikację Emirates na Apple Watch z myślą o nowoczesnych podróżnikach, sprawiając, że wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na wyciągnięcie dłoni - dodał.

Aplikacja Emirates na Apple Watch stanowi uzupełnienie aplikacji Emirates na iPhone. Została zaprojektowana, aby pomagać podróżującym poprzez dostarczanie w czasie rzeczywistym danych, np. aktualnych informacji na temat statusu lotu.
//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,apple,watch,media%20(3).jpg
Klienci wyposażeni w Apple Watch i aplikację Emirates zainstalowaną na iPhonie będą mogli skorzystać z następujących funkcji:
  • przeglądanie listy najbliższych lotów,
  • dostęp do na bieżąco aktualizowanych informacji o lotach (np. numer terminala i bramki, status lotu, szczegóły dotyczące odbioru bagażu itp.),
  • aktualne powiadomienia o zmianach (np. numeru bramki czy taśmociągu bagażowego),
  • kompatybilność z aplikacją Apple Passbook.
//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,apple,watch,media%20(2).jpg
Dostępne języki aplikacji:
  • angielski,
  • francuski,
  • niemiecki.
Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f7911 2015-03-25 23:29   
gość_f7911 - Profil gość_f7911
Pytanie tylko jak bedzie z dostępnością tej aplikacji. Obecnie bowiem zeby korzystac z aplikacji EK na iphona trzeba sie zalogować do appstore'a w ZEA. O dziwo, mozna to zrobic z nasza karta bankowa, ale w polskim AppStore aplikacja nie jest dostępna.
greg0303 2015-03-25 20:29   
greg0303 - Profil greg0303
1 września tego roku linie Emirates Airlines rozpoczną bezpośrednie loty na trasie Dubaj - Orlando. Rejsy będą wykonywały maszyny Boeing 777-200LR w konfiguracji trzech klas podróży.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama