Linia Emirates z własną aplikacją na Apple Watch

25 marca 2015 10:40
2 komentarze
Linia Emirates ogłosiła datę premiery własnej aplikacji na Apple Watch. 24 kwietnia, wraz z pojawieniem się zegarka Apple w sklepach, klienci Emirates z całego świata otrzymają również możliwość wypróbowania inteligentnych funkcji i eleganckiego interfejsu aplikacji przewoźnika.
Reklama
Emirates będą pierwszymi liniami lotniczymi z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki oferującymi własną aplikację na Apple Watch.

W świecie nowoczesnej komunikacji technologia mobilna ma coraz większy wpływ na sposób podróżowania naszych pasażerów. Platforma Apple Watch pozwala nam łączyć się z podróżnymi w bardziej zindywidualizowany sposób, przekazując informacje w czasie rzeczywistym w trakcie podróży – powiedział Alex Knigge, wiceprezes Emirates ds. systemów cyfrowych.
//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,apple,watch,media%20(1).jpg
Nasz zespół opracował aplikację Emirates na Apple Watch z myślą o nowoczesnych podróżnikach, sprawiając, że wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na wyciągnięcie dłoni - dodał.

Aplikacja Emirates na Apple Watch stanowi uzupełnienie aplikacji Emirates na iPhone. Została zaprojektowana, aby pomagać podróżującym poprzez dostarczanie w czasie rzeczywistym danych, np. aktualnych informacji na temat statusu lotu.
//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,apple,watch,media%20(3).jpg
Klienci wyposażeni w Apple Watch i aplikację Emirates zainstalowaną na iPhonie będą mogli skorzystać z następujących funkcji:
  • przeglądanie listy najbliższych lotów,
  • dostęp do na bieżąco aktualizowanych informacji o lotach (np. numer terminala i bramki, status lotu, szczegóły dotyczące odbioru bagażu itp.),
  • aktualne powiadomienia o zmianach (np. numeru bramki czy taśmociągu bagażowego),
  • kompatybilność z aplikacją Apple Passbook.
//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,apple,watch,media%20(2).jpg
Dostępne języki aplikacji:
  • angielski,
  • francuski,
  • niemiecki.
Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_f7911 2015-03-25 23:29   
gość_f7911 - Profil gość_f7911
Pytanie tylko jak bedzie z dostępnością tej aplikacji. Obecnie bowiem zeby korzystac z aplikacji EK na iphona trzeba sie zalogować do appstore'a w ZEA. O dziwo, mozna to zrobic z nasza karta bankowa, ale w polskim AppStore aplikacja nie jest dostępna.
greg0303 2015-03-25 20:29   
greg0303 - Profil greg0303
1 września tego roku linie Emirates Airlines rozpoczną bezpośrednie loty na trasie Dubaj - Orlando. Rejsy będą wykonywały maszyny Boeing 777-200LR w konfiguracji trzech klas podróży.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy