×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Już ponad 200 tys. pasażerów Air Lituanica


20 lutego 2015 roku Air Lituanica powitała na pokładzie swojego samolotu 200-tysięcznego pasażera. Blisko 60 proc. ogółu tej liczby stanowili obcokrajowcy. Połowa obsługiwanego ruchu to pasażerowie biznesowi.


- Znaczący udział pasażerów zagranicznych jasno pokazuje, że dobrze spełniamy naszą misję, jaką jest poprawa dostępności Litwy drogą powietrzną. Nie jest tajemnicą, że inwestorzy zwracają szczególną uwagę na potencjał transportowy danego regionu. Kiedy nie ma możliwości podróży w interesach na 1-2 dni, pojawia się natychmiastowy wniosek, że komunikacja z takim krajem będzie skomplikowana, więc inwestycja powinna być szczególnie przemyślana - mówi Simonas Bartkus, dyrektor generalny Air Lituanica.

Duże znaczenie linia ma także dla rozwoju turystyki w kraju. Wedle szacunków podróże wszystkich pasażerów, których obsłużył przewoźnik, wygenerowały ponad 20 mln euro przepływu gotówki.

Air Lituanica pracuje nad poprawą dystrybucji swoich usług. Od niedawna rezerwacje na loty obsługiwane przez linię można dokonać także przez system Galileo, należący do amerykańskiej firmy Travelport. Pośredniczy ona w sprzedaży blisko 22 proc. biletów na świecie. Dzięki temu także pasażerowie z Ameryki Północnej, Azji Południowo-Wschodniej czy Bliskiego Wschodu będą mieli ułatwiony dostęp do oferty Air Lituanica.gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie