Austrian: Nowa wiceprezes ds. marketingu i zarządzania produktem

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
25 lutego 2015 09:58
Andrea Pernkopf zostanie nową wiceprezes ds. marketingu i zarządzania produktem w Austrian Airlines. Na stanowisku tym zastąpi Bernda Hartwega. Zmiana wejdzie w życie 1 kwietnia 2015 r.
Reklama

- Serdecznie witamy panią Pernkopf w naszym zespole. Posiada ona ogromne doświadczenie w pracy dla Lufthansa Group. Jej głównym zadaniem w Austrian Airlines będzie regulacja działań handlowych i marketingowych oraz dalsze rozwijanie oferty dostępnych produktów - komentuje Andreas Otto, dyrektor handlowy linii.

Andrea Pernkopf ma 47 lat i urodziła się w Austrii. Skończyła studia handlowe na Wiedeńskim Uniwersytecie Ekonomii i Handlu. Swoją wiedzę rozwijała ponadto na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Pracę w Austrian rozpoczęła w 1991 roku. W latach 1992 - 2000 odbyła szereg szkoleń i stażów zawodowych m. in. w Nowym Jorku i Frankfurcie.

Od 2001 roku związana z grupą Lufthansy. Obecnie pełni funkcję dyrektora ds. produktu turystycznego w Lufthansa Passage i zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów oraz programów lojalnościowych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama