×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


2 za 1: Promocja w klasie biznes Qatar Airways


Linia Qatar Airways przygotowała ofertę 2 za 1 na wybranych kierunkach w najlepszej na świecie klasie biznes. Kup bilet w klasie biznes, a druga osoba poleci z Tobą za darmo*.Rezerwacje biletów od 24 do 28 listopada 2014 r. Uczestnicy programu Privilege Club otrzymają dodatkowych 50 proc. mil Qmiles. Należy zarejestrować się do 24 godzin przed wylotem.
    
*Podatki oraz opłaty zostaną doliczone do drugiego biletu objętego promocją. Oferta obowiązuje na wybrane kierunki. Obowiązują warunki oraz zasady promocji. Linia prosi o zapoznanie się z nimi w trakcie dokonywania rezerwacji. Numer Privilege Club należy podać w momencie dokonywania rezerwacji bądź w momencie dokonywania check-in, aby automatycznie otrzymać dodatkowe mile Qmiles.   
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie