×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


VIP&FLY - nowy lokal w Modlinie


Lotnisko w Modlinie wzbogaciło się o sklepo-kawiarnię, czyli miejsce w którym przyjemność zakupów łączy się z aromatem znakomitej kawy i atmosferą relaksu. - VIP&FLY zaprasza wszystkich podróżnych do swojego nowo otwartego lokalu. Nastrojowe, nowoczesne wnętrze umożliwi relaks i odpoczynek przy kawie najwyższej jakości, której ziarna pochodzą z górzystych rejonów Afryki Wschodniej. Zachęcamy do skosztowania wiedeńskiej kawy Julius Meinl, naturalnej herbaty organicznej w wielu odsłonach smakowych świeżo wyciskanych soków czy drinków. Można tu również nabyć wyroby polskich producentów: galanterię skórzaną, odzież termo aktywną, torby z filcu, a nawet biżuterię. Specjalnie dla naszych gości zmieniamy i dostosowujemy całą ofertę - tak do odwiedzenia nowego miejsca na mapie lotniska w Modlinie zachęcają właściciele nowego lokalu.


VIP&FLY znajduje się na antresoli w części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego nieopodal lotniskowej kaplicy.


 - Bardzo zależy nam na tym, żeby pasażerowie dobrze czuli się na naszym lotnisku, dlatego staramy się maksymalnie wykorzystać każdą wolną przestrzeń w terminalu dla wzbogacenia oferty komercyjnej. Nowa kafejka, to tylko jedna z propozycji. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie sklep spożywczy z wyrobami regionalnymi oraz punkt apteczny, Każda nowa przestrzeń nas cieszy i mamy nadzieję, że cieszy też naszych pasażerów - powiedział Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

Fot. Lotnisko Modlin
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie