×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Inauguracja Kraków - Hamburg


Linia easyJet połączyła Kraków z Hamburgiem. Dziś (4.11) odbył się lot inauguracyjny z krakowskich Balic do Hamburga w Niemczech. Rejsy na tej trasie odbywać się będą trzy razy w tygodniu: we wtorki, piątki oraz niedziele na pokładzie Airbusa A319.Airbus A319 wylądował w Krakowie o godzinie 12:40 z 63 pasażerami na pokładzie, inaugurując tym samym regularne połączenie Kraków-Hamburg, ogłoszone w lipcu br. W drogę powrotną do Hamburga udało się 56 pasażerów.

Loty na tej trasie będą się odbywały według rozkładu:
  • EZY3497 Hamburg 11:15 - 12:45 Kraków (wtorki)
  • EZY3498 Kraków 13:15 - 14:45 Hamburg (wtorki)

  • EZY3497 Hamburg 15:40 - 17:10 Kraków (piątki/niedziele)
  • EZY3498 Kraków 17:40 - 19:10 Hamburg (piątki/niedziele)
- easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Hamburg jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów w Europie i bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. Wierzymy, że loty na tej trasie będą cieszyły się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów! – skomentował Thomas Haagensen, dyrektor easyJet na Niemcy i Szwajcarię.

Perła północy, brama na świat, nadmorska piękność – Hamburg nie bez powodu uznawany jest za najpiękniejszą metropolię Niemiec. To kosmopolityczne i pełne kontrastów miejsce, które swoim urokiem oczaruje każdego podróżnika. Hamburg jest drugim co do wielkości miastem w Niemczech, które odwiedzającym oferuje niezliczone zabytki, spotkania z kulturą i sztuką oraz ekscytujące życie nocne.

- Bardzo nas cieszy rozwój easyJet w Kraków Airport, tym bardziej, że jesteśmy jedynym lotniskiem w Polsce, na które ten brytyjski przewoźnik wykonuje rejsy. Jestem przekonany, iż w niedalekiej przyszłości easyJet zwiększy swoją aktywność oraz uruchomi kolejne połączenia – powiedział Jan Pamuła, prezes zarządu Kraków Airport.


Z okazji inauguracyjnego lotu, easyJet i Kraków Airport zaangażowały się w nietypową sesję załogi samolotu lecącego na tej trasie. Linia ponadto zachęca swoich fanów do odwiedzenia profilu easyJet Polska na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na lot z Krakowa do Hamburga w dowolnym terminie. Zadanie konkursowe i regulamin zabawy dostępne są profilu easyJet Polska.


Fot. Kraków Airport


gość_71e4b - Profil
gość_71e4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie